Widok

Przeciętny salonik

Tyle tutaj pozytywnych komentarzy, jestem nimi dość zaskoczona... Nie mogę powiedzieć, żebym była niezadowolona z usługi (strzyżenie), ale została ona wykonana na podobnym poziomie, na jakim świadczą ją inne salony, których w okolicy jest mnóstwo. Fryzjerka prawie w ogóle ze mną nie rozmawiała, szybko zapytała jak ścinamy, zrobiła swoje i tyle. Jest okej, ale po prostu przeciętnie. Wystrój salonu nie przypadł mi szczególnie do gustu, ale to mało ważne.
Za to bonusem jest sympatyczny psiak witający wszystkich wchodzących klientów (no chyba, że ktoś nie lubi psów lub jest uczulony na ich sierść, wówczas może odebrać to jako brak
profesjonalizmu ...).

Być może skorzystam z usług salonu ponownie, ale nie jest tak, żebym poczuła że "tylko tam i nigdzie indziej!".
Moja ocena
obsługa: 4
 
jakość usług: 4
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uważam wypowiedź Szanownej Pani za nie na miejscu, bo albo nam się coś podoba, albo nie, albo ktoś wykonuje dobrą usługę i chętnie wrócimy, albo nie. Pani Szanowna wnioskuję jest niezbyt zadowolona, ale zostawia sobie furtkę, żeby jednak wrócić :-( i jeszcze ten dodatek o psie, niby fajnie, ale jednak może komuś nie pasuje. Kompletnie nie profesjonalna opinia, tylko wylewanie swoich małych złośliwości. Zalecam analizę swojego wpisu. Ja jestem bardzo zadowolona i to nie dlatego, że Salonik nie bardzo fajny i piesek taki sobie, tylko dlatego, że trafiłam do profesjonalisty :-) Miłego Dnia życzę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


To nie jest miejsce na wydawanie "profesjonalnych opinii", czymkolwiek miałyby one być. Moja opinia była typu "pół na pół" i już, tak często bywa; nie ma obowiązku bycia w stu procentach zadowolonym bądź niezadowolonym. A żadnej furtki nie potrzeba sobie zostawiać; to tylko anonimowy wpis w Internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry