Widok

Nie polecam organizacji urodzin w Jump City Gdańsk

Zakupiłem dla dzieci usługę urodzinową (pakiet jump) - dwoje solenizantów plus osoby towarzyszące. Sala nie była przygotowana "urodzinowo". Dzieci świętujące swoje urodziny nie były w żaden sposób wyróżnione. Pakiet przekąskowy był bardzo ubogi i zdecydowanie za mało było napoi.
Nie było żadnej osoby, która zaopiekowała by się dziećmi i rodzicami (nie licząc oczywiście trenera), żeby otrzymać kawę / herbatę musiałem kilka razy chodzić do recepcji i prosić. Nikt samodzielnie nie zapytał, czy wszystko jest OK, czy coś pomóc, czy czegoś potrzeba itp. Nikt nie zainteresował się np. przejęciem tortu i schowaniem go w chłodnym miejscu do czasu poczęstunku. Musieliśmy sami to organizować wchodząc na zaplecze baru, szukać noża do jego pokrojenia itp.
W wykupionym pakiecie dzieci miały uczyć się salta. Nie było tego. Część czasu spędziły same bez opieki.
Biorąc pod uwagę, że w Jump City cena imprezy urodzinowej jest jedną z najwyższych w Trójmieście, oczekiwałem większego standardu obsługi.
Kiedy regulowałem opłatę za usługę, okazało się, że mam zapłacić prawie 25% więcej niż było to uzgodnione, niż miałem to potwierdzone mailem.
Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na imprezę urodzinową.
Moja ocena
oferta: 4
 
kreatywność: 3
 
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Panie Remigiuszu, poprosimy o wysłanie maila na adres: lepsze@jumpcity.pl z informacją którego dnia i w jakiej godzinie impreza miała miejsce. Jeśli chodzi o tort zajmuje się tym animator, tak samo opieką nad dziećmi. Jeśli coś było nie tak chcemy wiedzieć, który Animator prowadził zajęcia aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Jeśli chodzi o cenę tak samo, chcemy to potwierdzić. Pozdrawiamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry