Widok

Nie polecam!!!

Szło dobrze do momentu pierwszych uwag. Potem to już brak kultury w kontakcie z klientem. Mimo wielu próśb o wizytę i sprawdzenie zasłon w domu - kompletna ignorancja i brak chęci wyjaśnienia sytuacji. Totalny brak chęci ze strony sprzedającego, by rozwiązać problem. Nie polecam- pani na dodatek bardzo wybuchowa , nie umie spokojnie i kulturalnie rozmawiać.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani Marto,

dziękuję za Pani uwagę. Cieszę się, że mimo nieporozumień w trakcie naszej współpracy potrafiła Pani obiektywnie ocenić takie kryteria jak jakość wykonania i dostępność asortymentu w moim sklepie.

Uważam, że krzywdzące jest zarzucenie mi ignorancji i braku chęci wyjaśnienia sytuacji. Mimo opóźnień w płatności z Pani strony, rozpatrzyłam Pani reklamację i przysłałam montażystę, który poprawił dekorację. Asymetrie, które były przyczyną reklamacji, wynikały z nierówności ścian, co z resztą potwierdził próbny montaż w moim sklepie.

Mimo powyższego, zgodziłam się również na zwrot dekoracji - a co więcej, zwróciłam Pani zaliczkę, która normalnie przepada. W tym kontekście zarzucanie mi braku chęci rozwiązania problemu jest moim zdaniem mocno niesprawiedliwe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry