Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
AS Interiors - opinia Dekoracja okien B.B. to nasz ulubiony sklep z tkaninami i tapetami....
~AS Interiors
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

opinia wątek zamknięty Miła, fachowa obsługa i doradztwo. Usługa wykonana terminowo , sprawnie i...
~krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm , duży wybór asortymentu , świetne wykonanie . Pani...
~Majewska Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Rolety rzymskie bardzo wysokiej jakości wątek zamknięty Z usług tej firmy skorzystaliśmy dwukrotnie. Po raz pierwszy w 2010 roku...
~Karina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Piękne dekoracje okien wątek zamknięty Szczerze polecam firmę pani Bożeny. Można zdać się na jej pomysły i...
~Mariola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2016

Firma B.B. z Gdyni wątek zamknięty Znakomite doradztwo i wykonanie. Firma godna polecenia!
~Aleksander
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Dekoracja okien i aranżacja sofy wątek zamknięty Jestem pod ogromnym wrażeniem jak bardzo pani Bilińska angażuje się w pracę....
~Elżbieta S
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 listopada 2012

polecam wątek zamknięty Po raz pierwszy koprzystałam z usług Pani Bożeny i myślę, że nie po raz...
~klientak z Gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 października 2012

Profesjonalizm i satyskacja klienta wątek zamknięty Pani Bożena stworzyła nową aranżację wystroju moich okien, a zarazem nowe...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Piękna dekoracja okien - tylko u P.Bożeny ! wątek zamknięty Jestem stałą klientką P.Bożeny. Polecam zlecenie uszycia dekoracji okiennych...
~Magda B.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Szczerze polecam :-) wątek zamknięty Jestem klientką Pani Bożenki od ubiegłego roku. Zleciłam wykonanie dekoracji...
~Ala
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Polecam serdecznie wątek zamknięty Jestem stałą klientką P.Bożenki.Wszystkie dekoracje okienne w moim domu...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2012

Super miejsce dla Twoich okien !!!! wątek zamknięty Jeśli chcesz gustownie ozdobić swoje okna - to miejsce jest dla Ciebie....
~Daria
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 stycznia 2012

KW - opinia wątek zamknięty Fachowa obsługa i doradztwo, duży wybór ciekawych tkanin, wykonanie z...
~KW
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Klientka: Beata Walczuk wątek zamknięty To mój kolejny wpis przy tej firmie :) P.Bożena wykonywała ostatnio u mojej...
~Ewa Patalas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

pełna satysfakcja wątek zamknięty jestem w pełni zadowolona z realizacji zamówienia a szczególnie milło...
~sylwia,gdynia-orlowo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

Super miejsce wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce. Współpracuję jako architekt z P.Bożenką już bardzo...
~Ewa Patalas
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

szeroki wachlarz uslug wątek zamknięty Goraco polecam ten zaklad. Korzystalam z uslug dwukrotnie i w przyszlosci...
~iwona
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 marca 2010

Nie polecam!!! wątek zamknięty Szło dobrze do momentu pierwszych uwag. Potem to już brak kultury w...
~marta
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 listopada 2009

polecam wątek zamknięty Bardzo dobrze zaopatrzony sklep duży wybór firan i zasłon . Jestem pozytywnie...
~elżbieta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

20

wątków

do góry