Widok

Nie polecam !!!

Rozumiem, ze wyrobilo sie marke w przeciagu paru lat ale to nie oznacza ze mozna spoczac na laurach... teraz prosta forma to chyba prosta kicha... kupowalem bukiet oczywiscie byl on w miare przyzwoity lecz widzialem w zyciu ladniejsze bukiety i za taka kwote wieksze i bardziej kreatywne .. kwiaty oczywiscie na drugi dzien wygladaly jak po tygodniu..
Nie polecam ! z pewnoscia znajde o wiele profesjonalniejsza kwiaciarnie w trojmiescie... !!!
Moja ocena
obsługa: 4
 
asortyment: 3
 
kreatywność: 2
 
jakość usług: 2
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zgadzam się!!!! Co się stało z tymi dziewczynami które tam pracowały na przełomie ostaniego roku, były super w swoim fachu.
Kupowałam ostanio kwiaty na dzień babci W Prostej Formie, to takiej kichy w życiu nie dostałam. W tej kwiaciarni to jakaś improwizacja, osoby które tam pracują to jakieś nieporozumienie, zero pojęcia o czym kolwiek. Jedynie co to szacuneczek do Pana który tam pracuje, widać, że ma pojęcie. Nie wróże przyszłości tej kwiaciarni, chyba czas pomyśleć o zmianach!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
No tak nic dziwnego!Te osoby które tam pracowały i miały pojęcie dawno już pracują w innych kwiaciarniach!A obecnie marnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
Popieram wcześniejsze opinie.Mają się za nie wiadomo kogo,a do tego śpiewają sobie ceny jak z kosmosu,za rzeczy które w innych kwiaciarniach można dostać za połowę a nawet 1/4 ich ceny!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13
uwazam ze kwiaciarnia jest na wysokim poziomie to jakies bzury co tu wypisuja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam

super kwiaciarnia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam gorąco!

Przykul moją uwagę ten komentarz, jestem wieloletnią klientką Prostej Formy i nigdy nie zostałam zawiedziona to prawda ekipa się zmieniła pojawiły się nowe młodziutkie twarze jednak zostałam bardzo mile, szybko i profesjonalnie obsłużona mała rezolutna dziewczyna od razu wiedziała czego chce obrazując mi to co ma zamiar wykonać nawet nie biorąc kwiatów do ręki! Oferowano mi mnóstwo propozycji świetnie trafiając w mój gust kwiaty stały cały tydzień dostałam nawet odrzywkę na pewno nie zrezygnuje z ich usług mój mąż dobrze wie gdzie wybrać się jutrzejszego dnia po kwiaty dla swoich kobiet. Gorąco polecam i pozdrawiam całą kadrę tej kwiaciarni
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 5
PS.
odżywkę piszemy przez samo "Ż" a nie "rz". taka gafa jak i z kwiaciarnią...jedna wielka pomyłka ta prosta pseudo forma
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 13

porażka

młode i utalentowane dziewczyny poodchodziły a bukiety robią osoby nie mające pojęcia o florystyce . ostatnio zatrudniono starą babę która nigdzie nie może zagżac miejsca .wszędzie narobiła siary uważajcie na ceny naliczane przez nią za kwiaty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Glupoty gadasz jak sie ma dziury w keszeniach to nie chodzi sie po kwiaciarniach tylko na targowisko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry