Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Steven Baker English Mentors - opinia Beautiful flowers, great service, good communication, very fast, I highly...
~Steven Baker English Mentors
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2022

topiq - opinia wątek zamknięty Kompozycje ładne, ale od roku - dwóch jest drogo. Niemal zawsze gdy proszę o...
~topiq
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 października 2021

Sara - opinia wątek zamknięty Polecam ! Miła i profesjonalna obsługa, duży asortyment i również duży wybór...
~Sara
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 marca 2021

Madzia - opinia wątek zamknięty Bardzo ładne kwiatki i super wystrój
~Madzia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lipca 2020

Teresa - opinia wątek zamknięty Zakupy w kwiaciarni Prosta Forma to porażka. Nigdy więcej tam nie wejdę. Dwie...
~Teresa
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Ewa - opinia wątek zamknięty Bukiety robią piękne, owszem nie są najtańsze ale nigdzie nie udało mi się...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Dawno temu to była kwiaciarnia... wątek zamknięty ...dziś pozostały niezadowolone z pracy Panie, które za karę obsługują...
~Bożena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 czerwca 2019

słabo wątek zamknięty kupuje tam kwiaty od paru lat, natomiast dzisiaj wybór był tragiczny. Przy...
~Max
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Nie polecam !!! wątek zamknięty Rozumiem, ze wyrobilo sie marke w przeciagu paru lat ale to nie oznacza ze...
~Klient
9

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Kwiaciarnia zabawa czy biznes? | - Forumkwiatowe.pl wątek zamknięty Pan Prosta Forma to sprzedaje Kwiaty 2 tygodniowe ,proszę podjechać do...
JerzyBo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 maja 2016

Popieram byłem super wątek zamknięty Lepiej samemu sie przekonac
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

A ja polecam !!! Polecam wątek zamknięty Cudowne klimatyczne i pełne woni miejsce .Rewelacyjna obsługa a o tego kwiaty...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Skrajnie niemiła obsługa wątek zamknięty W dniu wczorajszym (sobota) odwiedziłem ta słynną kwiaciarnie aby nabyć...
~A W
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 marca 2016

Smutno wątek zamknięty Kwiaciarnie znikają z krajobrazu Trójmiasta, więc miejsce to było iskierką...
~Halina
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Świetny asortyment w kwiaciarni wątek zamknięty Kwiaciarnia wspaniała, piękne, wysmakowane kompozycje. Niestety atmosfera...
~gaba
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Nastawienie na klienta wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona jakością świadczonych usług. Prosta forma znana...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 maja 2015

Fantastyczna obsługa wątek zamknięty A brunetka o boskich oczach to..... Merci:)
~Sławek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2014

Super wątek zamknięty pelen profesjonalizm, swietne robione bukiety, swieze kwiaty ktore dlugo...
~mmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

magiczne miejsce :))) wątek zamknięty Super pomysły pracowników i ogromna ilość kwiatów dają razem fantastyczny...
~paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Tam pracują prawdziwi artyści, czarodzieje być może z kosmosu. wątek zamknięty Jako uczennica szkoły florystycznej miałam szczęście odbyć w kwiaciarni...
~Elżbieta Jabłońska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
59

postów

38

wątków

do góry