Widok

Nie polecam ..

Generalnie jestem studentką tej szkoły i stwierdzam, że jest tam totalna dezorganizacja. Plan zmieniany nawet w czasie trwania zjazdu, kolokwia, egzaminy non stop przesuwane, Panie w dziekanacie, jak mają zły dzień to potrafią zaleźć za skórę no i Profesol Biedrzycki od Socjologii - Porażka! ;/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wcale tak nie uważam! Wiadomo.. studia to nie szkola srednia! W kulki juz sobie zaleciec nie mozna, jednak co do Pan w dziekanacie jestem odmiennego zdania. Panie sa mile, zawsze pomoga.. To ze plan czasami ulegnie zmianie to normalna rzecz, nikt nigdy sie nie burzyl, a z tego co widze to Ty chyba dopiero zaczelas studia w tej szkole wiec slabo ja znasz i wykladowcow tez.!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jestem studentka, mozna sporo powiedziec o wykladowcach i o poziomie - tak jak na kazdej innej uczelni mozna sie do czegos przyczepic, ale jezeli chodzi o dziekanat, to jest to ewenement na skale Europy (a wiem co mowie!) pani sa b. mile. co wazniejsze pomocne i zawsze gotowe udzielic jakiejsc sensownej rady. Idz na uniwerek albo do akademii to zobaczysz co znaczy jak panie z dziekantu maja zły dzien.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale dlaczego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry