Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Genia Genia - opinia Mała szkoła, kameralna atmosfera, wszystko można załatwić. Polecam.
~Genia Genia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2022

Kamila - opinia wątek zamknięty jestem absolwentka podyplomowych studiów Oligofrenopedagogika. Całe studia to...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

falna i powazna uczelnia wątek zamknięty wyjatkowa sprawna obsługa studentów i niezwykle ciekawe zajęcia np. wykłady...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

Polecam wątek zamknięty Poziom nauczania jest wysoki dla chcącego się uczyć. Wykładowcy dają czadu z...
~Nieta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 września 2015

Bez napinki wątek zamknięty Bardzo polecam studia na tej uczelni. Poznałam świetnych ludzi, pogłębiłam...
~Malina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

Tegoroczna absolwentka wątek zamknięty 3 lipca obroniłam prace licencjacką. Pisanie i obrona to wielka przyjemność....
~absolwentka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

Nie zgadzam się wątek zamknięty Gdzies tu przeczytalem wypowiedz L., ktorej sie nie podobaja studia w WSKS -...
~Rys
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Najlepiej! wątek zamknięty Właśnie kończę studia na tej uczelni. Bardzo mi się podobało. Niektóre...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Studiuję bezpieczeństwo informacji, wykładowcy są kompetentni i wymagający,...
~Student
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 maja 2014

Jakie przedmioty na maturze na kierunek BEZPIECZENSTWO NARODOWE i jej odmiany? wątek zamknięty Mam pytanie dotyczące wymaganych przedmiotów, które powinno się zdawać na...
~Ona
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

Oby więcej takich szkół! wątek zamknięty Opinia o bezsensowności studiowania i poziomie trzeciej klasy tak mnie...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

Super szkoła! wątek zamknięty W lipcu ukończyłam w WSKS studia na Pedagogice i spokojnie mogę polecić ją...
~natasha
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

WSKS wątek zamknięty Polecam uczelnię.Skromna,ale kameralna,nieduża co stwarza fajną atmosferę-...
~Ala
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lipca 2013

Wykładowcy wątek zamknięty jaki poziom reprezentują?
~andrzej
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2012

Nie polecam .. wątek zamknięty Generalnie jestem studentką tej szkoły i stwierdzam, że jest tam totalna...
~ZnajomaNieznajoma
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

Pani z dziekanatu wątek zamknięty Zgadzam się z poprzednimi opiniami o pani z dziekanatu :) Studiowałam na...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2012

A JA POLECAM!!!!!!!!! wątek zamknięty Wydaje Mi się że osoba która wypowiedziała się poniżej czegoś nie zaliczyła....
~ANONIM
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lutego 2012

pedagogika I rok 2012/2013 wątek zamknięty Witam, jestem jedną z osób, które zapisały się na Pedagogikę . Studia...
~Monia
17

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2012

Super! wątek zamknięty Polecam tę uczelnię ze względu na: ciekawie prowadzone zajęcia, życzliwość...
~Angel
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

pedagogika wczesnoszkolna wątek zamknięty witam, czy ktoś orientuje się ile osób studiuje pedagogikę wczesnoszkolną na...
~Ilona
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
75

postów

33

wątków

do góry