Widok

Nie polecam

Wszystkim odradzam po montarzu drzwi zewnętrznych pojawiła się wilgoć. Przed zakupem gość miał czas codziennie żeby podjechać ale po to już trudna sprawa się umówić. Ale po 4 terminach na których się nikt nie pojawił udało się spotkać - oczywiście to nie wina firmy bo drzwi zamontowane nie zgodnie ze sztuką budowlaną ale ja tak chciałem a szef firmy jak sam stwierdził się na tym nie zna bo oni tylko montują tak jak klient chce więc jeśli ktoś zasugeruje np., że chce drzwi "do góry nogami " to firma zamontuje bez zająknięcia. Beznadziejny kontakt gość po wzięciu pieniędzy ma wszystko gdzieś sam montaż niechlujny obdarta futryna a wykończeniówka wokół drzwi to góry i doliny samemu musiałem wszystko równać. Odradzam kategorycznie jak się ktoś na czymś nie zna to niech się nie zajmuje tą dziedziną.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
przystępność cen: 4
 
czas realizacji: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Opinia jest dalece nieprawdziwa, złośliwa i napisana po nie uznanej zasadnie reklamacji. Treść i forma oraz sposób tej opini jest niezgodna z faktycznym przebiegiem sytuacji i pokazuje tylko niski poziom inteligencji tego anonimowego klienta. Po montażu przez ponad pół roku nie było żadnych zastrzeżeń co do jakości montażu i obróbek, niestety tylko do czasu nie uznanej reklamacji, bo przecież każda, nawet najbardziej absurdalna reklamacja musi być uznana.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry