Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rolety wątek zamknięty Polecam :) Oferta wyboru jest duża i każdy znajdzie coś dla siebie, ceny...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 grudnia 2018

szkoda nerwów!!! wątek zamknięty Żeby było jasne - drzwi są dobrej jakości, pasują itd., choć zostały...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 września 2018

nieterminowo i byle jak wątek zamknięty nie polecam zamówienie; realizowane bardzo długo do tego nie kompletnie...
~klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lipca 2013

Polecam wątek zamknięty Wczoraj miałem montaż 6ciu drzwi wew. Bardzo kompetentna obsługa. Szef trochę...
~Jarek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 października 2013

POOLECAM !! wątek zamknięty Bardzo solidna firma. Dobry kontakt, niskie ceny. W końcu mam takie drzwi...
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej jestem zadowolony. Miła i profesjonalna obsługa, szybka...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Polecam wątek zamknięty Potrzebowałam pilnie rolety "na wczoraj" ... Firma BESTPOL wykonała mi je w...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Jak najbardziej POLECAM !! wątek zamknięty Namiary na tą firmę otrzymałam od znajomych, którzy z czystym sumieniem...
~KATARZYNA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Drzwi wewnętrzne wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, duży wybór drzwi wewnętrznych, nawet można...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Nie POLECAM wątek zamknięty Okna bardzo dobrej jakości Amex Bączek) ale jakość usługi wiele daje do...
~Tomasz Weltrowski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Wszystkim odradzam po montarzu drzwi zewnętrznych pojawiła się wilgoć. Przed...
~blady
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Polecam ! wątek zamknięty Witam, zakupiłem w tej firmie drzwi wewnętrzne do całego mieszkania i jestem...
~Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 lutego 2012

Bardzo porządna i solidna firma! wątek zamknięty Bardzo porządna i solidna firma! Zamówiłam w tej firmie okna do swojego...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

Okna, drzwi wątek zamknięty SUPER SPRZEDAWCA, świetne wykonanie i super montaż. SOLIDNA FIRMA!!!!!!!!!!...
~Kasia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 czerwca 2010

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemna obsługa (pozdrawiam śliczną Panią Lucy), fachowo i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 marca 2007

Bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, rzetelnie i w ustalonym terminie. Bardzo polecam.
~Gdańsk
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 2 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry