Dużo by opisywać. Jestem uczniem technikum o profilu informatyczny. Po pierwsze nie czuje się przygotowany przez szkole do egzaminu maturalnego a co bardziej zawodowego. Wychowawca zawsze jest nie poinformowany i jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć to samemu musisz latać po szkole ( tak miałem z deklaracja maturalna lub jakakolwiek wycieczka jak już się jakaś trafi ). Wycieczek żadnych oprócz obozu integracyjnego i JEDNEGO wyjścia do kina na film historyczny oczywiście. W klasie 2 wybierało się specjalizację. Zostałem zmuszony do zmiany takowej specjalizacji ze względu na brak miejsc. Jestem w specjalizacji Grafik lecz nie uczą mnie modelowania trój wymiarowego tylko cały czas Gimp, Photoshop (mieliśmy naprawde szczątkowo: Corel , Adobe Illustrator i Adobe After Effects). Moja Grupa WSPÓLNIE napisała petycję o zmianę nauczyciela od WF z względu na jego nie odpowiednie zachowanie w stosunku do uczniów i innych powodów. Po czym została poproszona, by każdy uczeń napisał indywidualnie, jednak kilku osoba zabrakło czasu lub nie chciało by ten nauczyciel widział ze donosimy na niego. Po rozmowie z dyrektorem od przyszłego roku miał być inny nauczyciel. Słowo nie zostało dotrzymane.