Widok

Nie polecam

Nie polecam organizacji urodzin dziecka w Edu Fun. Animatorzy w trakcie zabaw z dziećmi odbierali telefony komórkowe, nie potrafili zainteresować dzieci aby uczestniczyły z zainteresowaniem w zabawie, w sali zabaw z kulkami był uszkodzony kontakt z którego wystawały kable ,było bardzo zimno ,na pól godziny przed zakończeniem "pan animator" nerwowo co parę minut spoglądał na telefon komórkowy, wszyscy się domyślili ze nie mógł doczekać się końca zabawy, dodatkowa atrakcją miały być Wielkie Bańki Mydlane( ale nie było bo "miska pękła" o czym raczyła sobie przypomnieć animatorka kiedy zapytałam kiedy będzie zabawa z tymi bańkami" więc dzieci miały puszczać małe banieczki, które puszczały może 5 minut bo kiedy jedno z dzieci rozlało mały pojemniczek z płynem to animatorka się zdenerwowała oświadczyła że kończymy zabawę .Mieliśmy wrażenie z mężem że animatorzy byli tam za karę a nie żeby umilić i uatrakcyjnić dzieciom zabawę .Ponad 500pln/11 dzieci 4,5-letnich to naprawdę nie jest tanio. Reasumując :zdecydowanie nie polecam.
Moja ocena
oferta: 1
 
kreatywność: 1
 
jakość usług: 1
 
bezpieczeństwo: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A czy złożyła Pani reklamacje? Z tego co się orientuje, to firma jest bardzo życzliwie nastawiona do klienta i podejrzewam,ze jeśli taka sytuacja jak Pani opisuje miała miejsce, to musiała być ona jednorazowa. Podejrzewam,ze jeśli była Pani naprawdę niezadowolona, to firma postarała by się Pani jakoś to zrekompensować. Korzystałam z usług EduFun wielokrotnie i jeszcze nigdzie nie spotkałam się z taką życzliwością w stosunku do klienta ( a byłam już w dziećmi w wielu miejscach). Jestem zdziwiona tą opinia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ŻYCZLIWE hahahahaha

Zadumani w sobie pracownicy wzięci chyba losowo z biblioteki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
pfff ja rozmawiałam z właścicielem, ponieważ nie byłam zadowolona z jakości urodzin! i co? i nic! nawet nie wysłuchał moich uwag, stwierdził, że nie ma czasu i że mam przekazać uwagi pami w recepcji. śmiechu warte!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry