Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
półókolonie wątek zamknięty Dziecko było teraz na półkoloniach letnich lipiec 2015 w Gdańsku. W...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Urodzinki wątek zamknięty Przednia zabawa, a co najważniejsze dziecko i goście szczęsliwi :) POLECAM
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

polecam wątek zamknięty Wspaniali ludzie promujący naukę w przystępny, ciekawy i wesoły sposób....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Świetna zabawa i niezapomniane przezycia wątek zamknięty Już drugi raz grganizuje urodziny dla mojej córki razem z EduFun. Wrazenia są...
~MSt
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lutego 2015

Najlepsze urodziny w mieście! wątek zamknięty Było super! Opiekunowie bardzo mili, doświadczenia rewelacja. Dzieci...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam organizacji urodzin dziecka w Edu Fun. Animatorzy w trakcie zabaw...
~Mama
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Bylo rewelacyjnie wątek zamknięty Jako zwyczajny przechodzień miałem okazje uczestniczyć w organizowanej...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Rewelacujne urodziny-"Fabrykja kosmetyków" wątek zamknięty Organizowałam 4 urodziny mojej córeczki właśnie w EduFun. Nie byłam pewna czy...
~Mama_4_latki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 września 2013

Polecam wątek zamknięty Wspaniałe zajęcia. Jestem mamą przedszkolaka i moja córeczka wielokrotnie...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Było świetnie! Polecam! wątek zamknięty Polecam organizacje urodzin w Edu Fan. Wszystkie dzieci dostały przebrania za...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Gosia - opinia wątek zamknięty Byłam na zajęciach z klasą. Tematyka ciekawa, natomiast osoby prowadzące...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 maja 2013

polecam wątek zamknięty miło fajnie i dzieciaki zadowolone a to najważniejsze
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry