Widok
Nie polecam!
Konkretnie: ceny wysokie, porcje stosunkowo małe (czarna pasta z krewetkami miała 4 szt średniej wielkości krewetek), wina drogie na tą jakość. Obsługa bardzo kiepska, musieliśmy prawie za każdym razem wołać kelnerkę. Przyjmowała zamówienie bez notesu, nie dość że dwa razy przychodziła dopytać to jeszcze zapominał o jednym daniu i WSZYSCY na nie czekaliśmy!!! Ale UWAGA!! to jest mistrzostwo! Zamówiliśmy (dla kierowcy) piwo bezalkoholowe, kelnerka podała. Po wypiciu wyjątkowo dobrego piwa bezalkoholowego okazało się, że Pani się pomyliła i dała z alkoholem!!!!! niedopuszczalne. Jej reakcja: "Upss pomyliłam się!"Jak na te ceny i położenie kiepściutko!!!
Moja ocena
Galeria 63
kategoria: Restauracje
obsługa: 1
menu: 3
jakość potraw: 3
klimat i wystrój: 4
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
2.3
* maksymalna ocena 6