Widok

Nie polecam

Nie polecam osobom, którym nie odpowiadają metody i atmosfera kolonii karnej - jest dużo szarpania psa, przydeptywania etc. można się poczuć jak kapral-sadysta. Nie polecam także właścicielom kundli - zawsze Ty i Twój pies będziecie najgorsi w grupie. Na szkoleniu szybko się przekonacie, że rasowe psy i ich właściciele lepiej sobie radzą, robią szybsze postępy, bardziej się starają. A najlepiej sobie radzą hodowcy i ich psy :) Nie polecam także osobom wrażliwym na warunki pogodowe - trzeba być przygotowanym na brnięcie po kolana w śniegu (plac nie był odśnieżany), albo po kolana w błocie, jak przyjdą roztopy. Nie polecam także osobom, które oczekują od trenerów pewnego poziomu komunikacji - pani prezes fundacji jest wręcz ordynarna. Ogólnie sugeruję poszukać innej szkoły - promowany w mediach Hauuu Ward mocno rozczarowuje.
Moja ocena
oferta: 5
 
podejście do zwierząt: -
 
dostępność: -
 
zaangażowanie: -
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hmm, dziwne, bo byłam na szkoleniu podstawowym z moją kundlicą ze schroniska - Diuna została wyróżniona, otrzymała I lokatę w grupie, za wszystkie komendy otrzymując 6tki. (jako jedyna była mixem bez rodowodu w grupie)
Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry