Widok

Nie polecam

Oddałem sprzęt do naprawy, który przeleżał trzy tygodnie beż żadnej informacji o postępie prac. Sprzęt odebrałem po trzech tygodniach bez słowa wyjaśnień. Żenująca obsługa. Nadmieniam, że wcześniej korzystałem z tego serwisu i byłem na prawdę zadowolony ale to co spotkało mnie na przełomie kwietnia i maja br. to jest totalna porażka nie serwis.
Moja ocena
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
czas realizacji: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Witam ponownie panie Wiesławie. Nie dziwie się jeśli chodzi o pana decyzję wystawienia opinii, bywają dobre jak i złe. Niemniej jednak moja nieobecność mocno spowolniła każdą usługę. Co do urządzenia to wyjaśniam - komputery, monitory, laptopy naprawiamy na miejscu natomiast telewizory, dvd, kina domowe, sprzęt audio jest obsługiwany przez technika z którym współpracuję od 2003 roku (pracownik byłego unimor-u) i pana sprzęt faktycznie został otworzony i był zrobiony przegląd. Naprawa pana urządzenia była możliwa ale brak opłacalności. Uszkodzony układ to koszt 80 zł, sprowadzenie z chin ok 30 zł, robocizna ok 90-110 zł zatem budżet opiewał kwotę blisko 200 zł co daje nam równowartość zakupu dwuch takich urządzeń używanych. Fakt był problem z informacjami ale to tylko chwilowe. Natomiast końcowo także nie dowiedział się pan nawet o tym co jest uszkodzone gdyż według odtworzonego nagrania z monitoringu wyszedł pan z budynku nie zabierając ze sobą pokwitowania z informacją o przeprowadzonej obserwacji , diagnozie i opinii technika którą to pracownik zamierzał panu wydrukować i wręczyć. Nie pozostaje mi jednak nic innego jak tylko poinformować że jeśli by miał pan w przyszłości inny problem to z przyjemnością pomożemy i sytuacja nie zawsze z naprawami kończy się w taki sposób jak z DVD MANTA. Uprzejmie proszę o ponowne przemyślenie dodanej opinii gdyż jak już wspomniałem informacje końcowo mogły być udostępnione. W razie dodatkowych pytań jestem do dyspozycji i odpiszę na każde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry