Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gabriel - ocena Brak kontaktu z serwisem oraz traktowanie klienta z lekceważeniem. Przy...
~Gabriel
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 listopada 2023

Zet - opinia wątek zamknięty Fachowość, rzetelność, życzliwość i cierpliwość (zamiast oschłych pouczeń)....
~Zet
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 czerwca 2021

Wioleta - opinia wątek zamknięty To był nasz czwarty zakup sprzętu komputerowego w tym miejscu. Kolejny,...
~Wioleta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 stycznia 2020

Jestem zaskoczony profesjonalizmem z serwisu wątek zamknięty Niby nic specjalnego złożenie komputera , ale po powrocie do domu gdy...
~Leon
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 października 2019

Kompleksowa pomoc. wątek zamknięty Zgłosiłam się do serwisu od razu po 'uśmierceniu' mojego laptopa. Dość szybka...
~Alicja Lorecka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Odzyskanie danych + naprawa głośników. wątek zamknięty Odzyskanie danych z dysku oraz naprawa głośników została wykonana wedle...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 stycznia 2018

Zaufany serwis wątek zamknięty Według mnie najbardziej zaufany serwis w Gdańsku Serwisanci z ogromnym...
~Paweł Kaczmarczyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Natychmiastowa profesjonalna pomoc. wątek zamknięty Serwis na prawdę wart uwagi i zaufania. Potrzebowałem pilnej pomocy w związku...
~Paweł Trójmiasto
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Ekspresowa diagnoza z naprawą wątek zamknięty Serwis uratował mnie przed ogromnym problemem podczas pobytu w Trójmieście....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Szybka i skuteczna naprawa laptopa. Serwis po kilku godzinach wysłał maila z...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam to miejsce, oddałam laptopa na naprawę po zalaniu 31.08.2017 został...
~Hanna Trybulska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Fachowo i z podejściem. wątek zamknięty Serdecznie polecam! Komputer przyniosłem do serwisu po nieudanych próbach w...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Polecam!!! wątek zamknięty Naprawa bez problemow, szybko i profesjonalnie
~Sebastian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Polecam, naprawiałem komputer dwa miesiące temu, działa prawidłowo, termin...
~Jerzyk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2017

Nie polecam, chyba, że chcesz stracić czas wątek zamknięty Podjechałem do serwisu, aby przeinstalować Windowsa i Linuxa na jednej...
~Mike
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

Pełna profeska, zarówno przy serwisie jak i sprzedaży!!1! wątek zamknięty Szczerze polecam KAŻDEMU! Pierwsza wizyta, związana z zakupem sprzętu jak...
~Patryk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Oddałem sprzęt do naprawy, który przeleżał trzy tygodnie beż żadnej...
~Wiechura
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Polecam serdecznie, naprawa bez problemów. wątek zamknięty Polecam serdecznie, naprawa mojego laptopa samsung przebiegła bez problemów a...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Demolka? Ależ proszę! wątek zamknięty Nie dość, że Pan spędził z 5 h na gmeraniu w TV to zarysował i ubrudził mi...
~Godne POŻAŁOWANIA a nie poleceni
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

P O L E C A M ! ! ! wątek zamknięty Serwis naprawdę godny polecenia. System wgrany wszystko śmiga jak torpeda :)...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry