Widok

Nie polecam

Przed zakupem sukni wszystko wydawało się być w porządku, duży asortyment, miła obsługa. Po zamówieniu czar prysł, okres oczekiwania na suknie 9 miesięcy ! (mimo, że w umowie był podany czas 4-7 miesięcy) . Poza Panią właścicielką obsługa bardzo niemiła. Poprawki krawieckie umawiane tydzień przed ślubem, brak dogodnych terminów. (nie można było umówić się na poprawki z wyprzedzeniem ponieważ salon nie wyrażał na to zgody) Ostatecznie suknie otrzymałam na 2 dni przed ślubem mimo, że przy zamawianiu 9 miesięcy wcześniej zapewniano mnie, że będzie gotowa wcześniej.
W skrócie: nie polecam żadnej pannie młodej narażać się na taki stres przez własnym ślubem.
Moja ocena
Celebrity Bridal kategoria: Salony mody ślubnej
obsługa: 1
 
oferta: 4
 
jakość asortymentu: 4
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze bardzo nam przykro, że pisze Pani nie prawde ponieważ posługuje sie Pani nieprawdziwym imieniem, gdyz takiej klientki o imieniu Emilia nie mielismy w tym roku na poprawkach. Domyślamy się jednak kto sie za tym kryje i pragniemy skomentowac po raz pierwszy wpis ponieważ udało sie Pani osiagnąć swój zamierzony efekt i Panny Młode dzwonia zdenerwowowane że suknia przyjdzie 2 dni przed slubem! Jest to błędnie rozumiane. Sprawdziłam wszystkie zamówienia i jak przypuszczam to pani zamówiła suknie z kolekcji rok wcześniej czyli z 2016 roku. W umowie termin realizacji jest tak jak pisze Pani ale dostawa do salonu jest ustalana z klientem indywidualnie w przypadku odległej daty ślubu. Suknia była na początku lipca a ślub był pod koniec lipca. Zatem w normalnym trybie wszystko sie odbyło i była Pani na 3 przymiarkach i ostateczny odbiór jest zawsze w tygodniu przed ślubem po poprawkach. Zatem opatrznie rozumienie że Pani dostala 2 dni przed ślubem jest krzywdzące dla naszego salonu i pracujących w nim osób i niesprawiedliwe. Tak samo tyczy sie to dogodnego terminu a raczej godziny na poprawki. U lekarza też sa często zajete najbardziej popularne godziny " po pracy" czyli 16.00, 17.00 Tak samo u nas. Mamy dwie przymierzalnie i nie dajemy rady się rozdwoić. Poprawki wykonujemy wg kolejności dat ślubu. To co jest pilniejsze jest szybciej przyjmowane. Tak jak u lekarza to najprostrze porównanie. Jeśli Pani wybiera się na wizyte bierze Pani dzień wolny i czeka jeszcze w kolejce. U nas Pani ma wyznaczoną godzine i na te godzinę przyjmujemy. Planując ślub trzeba uwzględnić też inne godziny i czasem wziąść urlop. Często zostajemy w sezonie po godzinach i wszystko da się ustalić w zależności jak kto podchodzi do tego. Przy roszczeniowym podejsciu mniej osiagamy. Co roku nas salon odwiedza kilkaset osób z czego bardzo duża ilość kupuje suknie. Ta opinia jest kropla w morzu. Jesli ktoś sugerować będzie sie dalej tą wypowiedzią to jego wybór, że wierzy osobom anonimowym nie znając prawdy. Wiele ludzi którzy wypowiadają sie w internecie to przeważnie piszą przykre rzeczy i nie maja z tego tytułu konsekwencji jedynie satysfakcję, a ci zadowoleni nic nie piszą. Po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni komentujemy te opinie. Tylko z uwagi na to aby nie stresować niepotrzebnie innych Panien Młodych!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry