Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NIE POLECAM wątek zamknięty Obsługa bardzo nie miła. Byłam w salonie wraz z siostra, która przy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty To był pierwszy salon, który odwiedziłam i od razu znalazłam tam wymarzoną...
~Ania
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

Obsługa... wątek zamknięty Minął już jakiś czas, ale pamiętam doskonale wizytę w tym salonie. Pani -...
~Ala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Nie Polecam wątek zamknięty Panie przy pierwszej wizycie bardzo miłe wraz z właścicielką. Jednak kiedy...
~Wiola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Odwiedzialam kilka salonów w Gdyni i w Gdańsku i muszę przyznać, że tylko...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 stycznia 2018

Nie polecam wątek zamknięty Przed zakupem sukni wszystko wydawało się być w porządku, duży asortyment,...
~Emilia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 września 2017

Fachowy salon wątek zamknięty co do cen ... fakt są wyższe ale wybór jest przeogromny ... jeżeli nie masz...
~Magda M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam salon Celebrity Bridal w Gdyni. Przed ślubem byłam w kilku...
~ania n
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Obsługa do poprawy wątek zamknięty Salon ma w ofercie piękne sukienki. Do decyzji panny młodej zostaje to czy...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2017

Rewelacyjny Salon i doskonała obsługa wątek zamknięty Witam parę dobrych lat temu korzystałam z usług salonu i chcialam do niego...
~obsługa na 6
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

jedno ale wątek zamknięty W dniu wyjazdu na wlasny slub zorientowalam sie ze Pani w salonie podmienila...
~panna mloda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 czerwca 2016

Swietny salon-polecam! wątek zamknięty Jestem byla klientka salonu i moge z cala pewnoscia polecic to miejsce. Salo...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Celebrity Bridal wątek zamknięty Na dzień dzisiejszy nie znam lepszego salonu, gdyby nie koleżanka to pewnie...
~Aśka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2014

Suknie ślubne wątek zamknięty Ja z kolei dołączam do zadowolonych. Udało mi sie tu wybrać najpiękniejszą...
~Krystyna23
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Polecam ! wątek zamknięty Bardzo sympatyczne Panie!! Włascicielka z takim poczuciem humoru ze ho ho ! i...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2013

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Wszystko można było dogadać i umówić...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 września 2013

odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Kompletny brak profesjonalizmu, odebrałam suknie po tak zwanych...
~Hanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

ODRADZAM! Omijajcie ten salon dużym łukiem!!! wątek zamknięty (...) Po 1sze będą próbowały Wam wcisnąć każda suknię nie patrząc czy pasuje...
~Ila lila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

polecam wątek zamknięty PAnie poświęcają wystarczająco dużo czasu, pełen profesjonalizm;)Tu wybrałam...
~well
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Cherubinek - opinia wątek zamknięty Ceny bardzo wysokie,duży wybór ładnych, ale b.drogich dodatków, a atmosfera...
~Cherubinek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

31

wątków

do góry