Widok

Nie polecam

Jeśli chodzi o jakość wykonania usług i wyposażenie- bez zarzutów.
Zgłosiłam się do stomatologa jedynie z zapaleniem dziąsła, a Pani znalazła rzekomo 5 ubytków + jedno poważne leczenie wycenione na kwotę 2 tysięcy złotych. Zdecydowałam się na leczenie jednego z ubytków i zaniepokojona taką ilością zepsutych zębów udałam się do stomatologa z Gdyni aby zweryfikować diagnozę.
Okazało się, że nie mam żadnych ubytków, zęby są zdrowe nie wymają leczenia. Przykre jest to, że traktuje się pacjentów jedynie jako sposób na łatwy zysk nie patrząc na ich zdrowie. Więcej tam nie wrócę i nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Agnieszko, dziękujemy za opinię. Pani satysfakcja z kontaktu za naszym Gabinetem jest dla nas bardzo ważna. Przykro mi, że ma Pani negatywne odczucia z wizyty. Każdorazowo przed rozpoczęciem leczenia wykonujemy przegląd jamy ustnej, a następnie omawiamy z Pacjentami całościowy plan leczenia. Finalnie pozostawiamy Pacjentom decyzję co do zakresu leczenia. Jeżeli ma pani wątpliwości co do planu leczenia zaproponowanego prze lekarza prowadzącego – zawsze pozostaję do dyspozycji, aby omówić optymalny wariant leczenia.
Rzetelność i troska o zdrowie pacjentów ma odzwierciedlenie w zadowolenia bardzo wielu naszych stałych pacjentów, właśnie w zakresie kompleksowej opieki, skutecznego planu leczenia, z zachowaniem zdroworozsądkowych cen usług. Pozostaje do Pani dyspozycji, w przypadku chęci omówienia Pani odczuć. Serdecznie pozdrawiam Małgorzata Królak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry