Widok

Nie polecam

Córka ukończyła GASP i GAG i z perspektywy czasu stwierdzam, że absolutnie nie było warto. Szkoda dziecka. Owszem, są jakieś plusy, ale tylko w zakresie matematyki i angielskiego, a więcej jest minusów. Angielskiego można nauczyć się na kursach językowych. Z matematyki wziąć korki i na to samo wyjdzie. Najgorszy jest stres powodowany atmosferą wśród uczniów (większość egoistów, nabijających się z innych). Tak na prawdę szkoła w ogóle nie spełnia celu, jaki deklaruje - nie szuka w uczniu jego talentów i nie rozwija ich, a wręcz przeciwnie - dziecko po zakończonej edukacji uważa się za słabe, gorsze i nic nie warte. Wiara w siebie i własne możliwości, którą autonomik odebrał córce, jest więcej warta, niż wszystko inne. Absolutnie nie polecam tej szkoły.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 3
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 2
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 5

polecam
Śmiem zaprzeczyć pani słowa , to co pani napisała jest okropną bzdurą chodziłem do tej szkoły i wyrósł ze mnie dobry człowiek.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 17

Drogi absolwencie elitarnej szkoły.
A ) zaprzeczyć komu? czemu? (celownik) słowom.
B) Na dobrego człowieka to i bez edukacji można wyrosnąć. W mojej słabej szkole nauczono mnie argumentować własne zdanie w dyskusji.
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 4

bardzo dziekuje, wybiła mi pani zgłowy wyszukiwanie szkół. posle do tego, co mam dostepne w rejonie a od dodatkowe zajecia postaram sie sama w zaleznosci od zainteresowan dziecka
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Popieram, jest bardzo słabo. Problemy zamiatane pod dywan . Dziecko jest wynudzone , nie ma solidnych zajęć dodatkowych, ciasna Swietlica bez materiałów i zabawek, nie ma specjalnego miejsca i szatni dla klasy 0 . Ciagle zastępstwa okropnej Pani.
Do tego nie ma gdzie zaparkować ! Obiady z firmy cateringowej okropne ! W sklepiku bardzo złe traktująca dzieci Pani.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry