Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Karolina S - opinia Super szkoła . Nie wiem ile rzeczy bym mogła to opisać ale generalnie myślę...
~Karolina S
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Mama uczennic z GASP - opinia Bardzo dobra szkoła. Doskonały poziom nauczania. Raczej nie dla rodziców...
~Mama uczennic z GASP
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 czerwca 2023

Mama 2 klasistki - opinia Super szkoła pod kasztan względem polecam
~Mama 2 klasistki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

Mama wątek zamknięty Szkoła jest trochę lepiej od Publicznych, ale nie kosztuje tyle. Dużo...
~Mama
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2019

Czytelnik - opinia wątek zamknięty Świetna szkoła! Angielski na bardzo wysokim poziomie, rewelacyjne panie od...
~Czytelnik
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Szkoda dziecka, szkoła słaba wątek zamknięty Absolutnie nie polecam szkoły. Dziecko jeżeli słabiej radzi sobie z nauką,...
~Mama1
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2019

rodzic - opinia wątek zamknięty w tych trudnych czasach szkoła w pełni się odnalazła. Szybko i sprawnie...
~rodzic
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Nie polecam wątek zamknięty Córka ukończyła GASP i GAG i z perspektywy czasu stwierdzam, że absolutnie...
~mama
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 grudnia 2018

fajna szkoła wątek zamknięty Pod względem poziomu nauczania w trójmieście chyba najlepsza.
~Tata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

tata z GASPu - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni! Mój syn chętnie uczęszcza do szkoły, bardzo...
~tata z GASPu
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

mama - opinia wątek zamknięty GASP spełnił moje oczekiwania. Polecili mi tę szkołę znajomi i, jak na razie,...
~mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 września 2019

Sopockie Szkoły Autonomiczne wątek zamknięty Całkowicie nie polecam tej szkoły. Wszyscy chodzą zestresowani i boją się...
~były pracownik
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

szkoda kasy wątek zamknięty Paskudna rywalizacja między uczniami systematycznie podsycana przez...
~jot
27

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2009

Nie zapisujcie dzieci tam!! wątek zamknięty Uczyłam się wtedy szkole. Żałuję. Nauczyciele wbrew pozorom ni są tacy źli....
~M52D
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

E. P. - opinia wątek zamknięty Ta szkoła przede wszystkim wymaga od ucznia , a nie od siebie. Bardzo mocno...
~E. P.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 lipca 2008

Pomocne spostrzeżenia wątek zamknięty Kiedy byłam w sekretariacie szkoły aby zapisać dziecko stałam się świadkiem...
~Troskliwa mama
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2011

szkoła super stołówka NIE wątek zamknięty Dziwię się iż szkoła na takim poziomie pozwala by stołówkę gdzie jadają...
~matka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 stycznia 2013

... - opinia wątek zamknięty Jestem uczniem Gdańskiego Liceum Autonomicznego, które sąsiaduje z GASP. Moim...
~...
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Poziom nauczania języków wątek zamknięty Jeżeli ktoś twierdzi, że poziom nauczania języków jest niski - niech...
~matka dwójki uczniów
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
65

postów

19

wątków

do góry