Widok

Nie polecam !

Szkoła przereklamowana , rodzice chyba realizują swoje kompleksy :(

Angielski na tragicznym poziomie !
Brak sali gimnastycznej , kiedyś była malutka teraz już nie ma żadnej , a nowa sala prawdopodobnie nigdy się nie pojawi .
Małe , ciasne sale lekcyjne . (...)
Program nauczania jest podstawowy ,sztywnie realizowany , mało elastyczny , mało ciekawy .
Edukacja w tej szkole nie polega na rozwijaniu talentów i wspieraniu słabszych stron dziecka.
Nie dają możliwości dziecku na rozwijanie rozbudzonych w nim pasji.
Bardzo dużo zależy od tego na jakiego wychowawcę się trafi. Jeśli jest to osoba kochająca dzieci i dobrze zorganizowana to rzeczywiście można nie odczuć spadku jakości podstawowych zalet tej szkoły.

Edukacja mojego dziecka kosztowała mnie ok 50.000 i były to zle zainwestowane pieniądze . Od dwóch lat chodzi na dodatkowe zajęcia aby nadrobić braki , przedewszytkim w angielskim .
Szkołę odradzam szczególnie rodzicom, którzy uważają, iż każde dziecko rozwija się w swoim własnym tempie.

wypowiedź zmoderowana ( 2019-03-04 13:11:19)

 Moja ocena

Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa  |  (kategoria: Szkoły podstawowe)

  • Poziom nauczania: 1
  • Zajęcia dodatkowe: 0
  • Wyposażenie: 2
  • Bezpieczeństwo: 5
  • Ocena ogólna: 1

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18

Moje dzieci chodzą do tej szkoły już od wielu lat i muszę się nie zgodzić z Pani opinią. Warunki lokalowe nie rozpieszczają, to prawda, jednak budowa dużej sali gimnastycznej już rusza i mamy nadzieję w nowym roku szkolnym już z niej korzystać. Rodzice są różni, tak jak i dzieci i jako jeden z rodziców czuję się niesprawiedliwie przez Panią określona "realizującą swoje kompleksy" ( swoją drogą nie wiem co oznacza "realizować kompleksy"). Co do zajęć z języka angieskiego- moje dzieci nie korzystają z zajęć dodatkowych i uczą sie tylko w szkole- nie tylko świetnie komunikują się w tym języku, ale i osiągają wysokie miejsca w ogólnopolskich konkursach. Co do mało ciekawego programu należy śledzić chociażby stronę internetową szkoły (jeśli dziecko mało opowiada), a można sie przekonać, że w tej szkole dzieje się dużo i ciekawie. Może nie było to właściwie miejsce dla Pani i Pani dziecka- pozostaje mieć nadzieję, że jesteście teraz w miejscu, które Wam służy. Z ciepłym pozdrowieniem, Magdalena
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dziecko też chodzi do tej szkoły i jestem bardzo zadowolona!!! To jest naprawdę dobra szkoła nie tylko z powodu wysokiego poziomu nauczania, ale również dlatego, że ma ciekawą ofertę zajęć pozalekcyjnych oraz zaangażowanych nauczycieli otwartych na dialog z rodzicami. Praca dotyczące budowy sali już są realizowane, nie słyszałam również aby dzieci skarżyły się, że są dowożone na zajęcia WF- u autokarem. Każdy wie, że to tymczasowe rozwiązanie - związane z budową nowej sali. Moja córka chodzi do tej szkoły z przyjemnością!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Generalnie miałem duże wątpliwości, czy warto tracić czas na komentarze prostujące takie wpisy. Rozeźlił mnie jednak ten angielski. Jak można pisać tak o szkole osiągającej najlepsze wyniki sprawdzianu na zakończenie szkoły od wielu lat? Proszę wejść na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i sprawdzić sobie. Moje dziecko chodzi obecnie do ósmej klasy i tak jak połowa uczniów zakończy szkołę z certyfikatem FCE opłaconym przez szkołę. Życzę powodzenia w poszukiwaniu szkoły z równie "tragicznym" angielskim. Każdy może mieć swoje zdanie ale są pewne granice. Chyba w "realizowaniu" własnych "kompleksów" własnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry