Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama absolwentki - opinia Wrażenia bardzo na plus. Klasy nie przepełnione, nauczyciele starają się...
~Mama absolwentki
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 lipca 2023

Wspaniała szkoła wątek zamknięty Nie mogliśmy lepiej trafić. Wspaniała atmosfera i nauczyciele. Dziękujemy!
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Wspaniała szkoła wątek zamknięty Dwa lata temu mój syn rozpoczął naukę w tej szkole.... Przenieślismy go z...
~Irena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Nie polecam ! wątek zamknięty Szkoła przereklamowana , rodzice chyba realizują swoje kompleksy :(...
~Pola
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Przenieśliśmy dzieci ze szkoły prywatnej w innym dużym mieście i w ciągu...
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

Upadek wątek zamknięty Znajomi polecali tę szkołę jako bardzo przyjazną dzieciom i do niej...
~Gosia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

Wszechstronny rozwój wątek zamknięty Wybierając szkołę dla mojego syna kierowałam się nie tylko opinią o szkole,...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Daleko od upadku wątek zamknięty Do PSSP uczęszcza mój syn. Jestem bardzo zadowolony z oferty szkoły. Wiem, że...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

SZKOŁA NA MEDAL wątek zamknięty Nie należę do osób wpisujących opinie na portalach, ale sama przy wyborze...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Bardzo dobra, bezpieczna szkoła wątek zamknięty Kiedy dwa lata przeniosłam córkę do PSSP na Witominie, córka dosłownie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 września 2017

Szkoła upada, poziom też wątek zamknięty Szkoła fajna do 3 klasy, a potem stopniowy upadek. Nie rozwija, nie różni się...
~Jola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Szczerze polecam. Fantastyczna kadra i dobre wyposażenie, ogromna oferta...
~A.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2012

Polecam wątek zamknięty Szkoła kameralna przez co do kazdego ucznia podchodzi się indywidualnie....
~Karolina
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 września 2012

BARDZO POLECAM !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim rodzicom Pierwszą Społeczną Szkołę Podstawową. Jest to...
~mama pierwszoklasisty
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Dziecko cieszy się każdego dnia wątek zamknięty Wysłaliśmy naszą córkę do szkoły jaką pięciolatkę do szkoły. Było to dla nas...
~Rodzice 5-latki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 marca 2013

Najlepsza Szkoła w województwie pomorskim!!! wątek zamknięty Ta szkoła to najlepsze, co może się przydarzyć dziecku!!! Nauczyciele...
~Zadowolony Klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 października 2012

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni- zdecydowanie godna polecenia....
~gdynianka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Obecnie już drugie moje dziecko uczęszcza do PSSP.Uważam,że jest to...
~Kasia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

Polecam wątek zamknięty Dbałość o poziom nauczania przy zachowaniu przyjaznej atmosfery. Z roku na...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 maja 2011

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! wątek zamknięty Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa to nie tylko miła atmosfera, ale i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
42

postów

29

wątków

do góry