Niestety nie polecam.
Nie oceniam smaku ani jakości potraw, ponieważ nie miałem możliwości zjeść zamówionych dań.
A dokładniej:
Złożyłem zamówienie z dowozem za pośrednictwem serwisu internetowego, forma płatności ,,online'' na kwotę ok 105zł. Płatność zrealizowana, po chwili dostaję wiadomość, że zamówienie zostanie dostarczone za ok 90 min. Po chwili dostaję kolejnego smsa z portalu, że zamówienie anulowane, pieniądze zostaną zwrócone za 10 dni!!!
Po kontakcie telefonicznym z portalem dostałem informację, że restauracja anulowała zamówienie i to do nich mam zwrócić się o wyjaśnienia. Telefon do restauracji: Pani potwierdziła, że anulowała zamówienie z uwagi na to, że miejsce dowozu jest poza ich strefą dostaw i to nie ich problem. Po co ustawiają taką strefę dostaw której nie realizują (z doświadczenia wiem, że to restauracja sama ustala). Przez co piątka osób w tym troje dzieci będzie głodne, ponieważ moje pieniądze przez ich podejście zostały zamrożone na 10 dni. Niestety na taki argument Pani dalej potwierdziła, że to nie ich problem.