Da Grasso

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 49

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam!!! wątek zamknięty Jadłam wiele razy pizze w Pizzerii Da Grasso, wiele razy też zamawiałam pizze...
~Kamila
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 września 2019

Nie polecam wątek zamknięty Niestety nie polecam. Nie oceniam smaku ani jakości potraw, ponieważ nie...
~Przemek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Remont ?!? wątek zamknięty Telefonicznie zamówiłem pizzę - odbiór w lokalu.... O ustalonej porze pędzę...
~Silver
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 października 2017

TRAGEDIA wątek zamknięty Zamówiliśmy pizze poprzez portal pyszne.pl w informacji zwrotnej podano nam...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

tragedia! nie polecam wątek zamknięty Pizza ohydna i mocno przypalona.
~nie polecam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 września 2017

shrrh wątek zamknięty bardzo dobre i fajne jedzenie
~h
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Fatalna obsługa wątek zamknięty Jestem stałym klientem Da Grasso, ale zaliczyli u mnie kolejną wpadkę. Za...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Lubię tam jadać. wątek zamknięty Często odwiedzam te miejsce. Jedynie obsługa mogłaby być chociać trochę...
~A
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Duży minus wątek zamknięty Punkt DaGrasso we Wrzeszczu przy ul. Grunwaldzkiej 49 odstaje znacząco pod...
~j1985
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Zadowolona :) wątek zamknięty Zawsze przychodzimy zjeść na miejscu i jeszcze nigdy nie wyszliśmy...
~anka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Chyba gorszy wieczór wątek zamknięty Ostatnim razem gdy zamawiałem pizze (wrzesień 2014) było w miarę ok. Tym...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

niby wszystko w normie wątek zamknięty ale zgrzyty były - ceny w karcie to jedno, a ceny w kasie to drugie - trzeba...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

na 5 wątek zamknięty Oceniam pizzerie na 5 mieszkam niedaleko i często bywam, próbuje zarówno dań...
~stały klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Ciekawe miejsce, niezła pizza. wątek zamknięty Ciekawy wystrój i smaczne dania. Byłem tam kilka razy i nie mogę powiedzieć,...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Nie polecam wątek zamknięty W menu były pizze o średnicy 24cm, ale usłyszałam, że takich nie ma (nie...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Przereklamowana wątek zamknięty Zamawiałam pizzę 3 razy. Za pierwszym razem przyszła zimna i wcale nie...
~fanka pizzy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

mile zaskoczona wątek zamknięty Zamawiałam ostatnio jedzenie online z tej pizzerii. Po złożeniu zamówienia...
~Julka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Nie polecam wątek zamknięty Zamówienie on line: przywiezienie 1 pizzy trwało 2h zamiast 50 minut o...
~xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Pizza Wspaniała wątek zamknięty Ostatnio zamówiliśmy pizzę z Da grasso i mówiąc prawdę zostaliśmy mile...
~Kopytko88
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

BARDZO SMACZNE! wątek zamknięty Polecam każdemu głodomorowi! Obsługa szybka, jasna i miła. Jakość potraw na...
~Smacznego!
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

60

wątków

do góry