Widok

Nie polecam

Firma wzbudza zaufanie do momentu złożenia zamówienia, później zaczynają się problemy. Brak jakiejkolwiek informacji mimo wielu próśb i telefonów. Opóźnienia w dostawie albo towar uszkodzony, niemiła obsługa, która potrafi odpowiedzieć "i co ja zrobie, szefowi proszę się poskarżyć". Źle wyliczają potrzebną ilość kafli, to problem, który pojawił się przy dwóch zamówieniach. Panowie z transportu bardzo niemili, krzyczą na klienta, że nie można podjechać pod samo wejście do domu, mimo iż pobierają opłatę za wniesienie, nie wnoszą niektórych rzeczy bez pomocy zamawiającego a za to się płaci. Trzeciej szansy już temu miejscu nie dam i nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam Panie Tomaszu . Oby wszyscy Pana dostawcy tak donosili, zamawiali i montowali oraz zachowywali się jak Pan - przez telefon.
Poprostu nauczka na przyszłość że dobrej ceny nie należy dać dla Pana aby zachęcić do złożenia zamówienia. Kolejnym razem zakupi Pan w firmie konkurencyjnej z której dostarczył Pan ofertę. Bardzo mi przykro że nie zaspokoiliśmy Panu i Pana małżonce obsługi godniej Salonu Łazienkowego jakiego by Pan sobie życzył.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry