Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata Cz - opinia Po dziesięciu latach skorzystania z usług po raz drugi wróciłam do Joris....
~Małgorzata Cz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Marcin - opinia wątek zamknięty Doradztwo na wysokim poziomie, cierpliwość przy zmianach w projekcie, szeroki...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lutego 2022

Agata Schilf - opinia wątek zamknięty Jestem Bardzo zadowolona z obsługi , przechowywania zamówionego asortymentu...
~Agata Schilf
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lipca 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty bajeczki brzmią super do czasu złożenia zamówienia i zapłaty... później...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 czerwca 2021

A. - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Wszystko jest ok jak się słucha tzw doradcy i nie ma...
~A.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 września 2020

Damian - opinia wątek zamknięty Polecam w 100% pełen profesjonalizm od projektu do transportu towaru do...
~Damian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Profesjonalna i rzetelna firma wątek zamknięty Do Firmy Joris trafiłam z polecenia. Dział handlowy oceniam doskonale....
~Kasia W
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2018

Czarowanie i "co ja mogę " wątek zamknięty Firma tylko dla ludzi mających duuuzo czasu duuuzo cierpliwości. Podejście...
~Nnnna3
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Firma wzbudza zaufanie do momentu złożenia zamówienia, później zaczynają się...
~K
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2019

Nie polecam wątek zamknięty Firmę poleciła mi koleżanka... ja niestety już nikomu nie polecę. O wszystko...
~Kat.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 grudnia 2018

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem klienta jak w tej firmie. Buta,...
~poszkodowana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 września 2018

Nie polecam! wątek zamknięty Witam. Płytki, które miałem otrzymać w ubiegły piątek (12 stycznia) nie mam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Firma została mi polecona przez dwie znajome i rzeczywiście nie zawiodłam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

A ja polecam wątek zamknięty Zamowilismy plytki do kuchni w tej firmie i jestesmy zadowoleni: od poczatku...
~Ira
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 września 2016

a ja jestem zachwycona wątek zamknięty Nie mogę zrozumieć jak można było napisać coś niemiłego o tej firmie - jestem...
~Anna
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam. Niedotrzymywanie terminów, sprzedaż sprzętu z...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

ŚWIETNA FIRMA - ZNAM I POLECAM wątek zamknięty Absolutnie nie mogę zgodzić się z wcześniejszymi opiniami. Jestem przemile...
~Maria
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2010

a ja nie polecam wątek zamknięty I dziwię się, że nagle pojawiły się same dobre opinie. Sprzedawcy sami...
~Dorota
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 października 2015

Świetny sklep wątek zamknięty Rewelacyjne miejsce - szukałem kafli do łazienki i przypadkiem trafiłem do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

wszystko ok wątek zamknięty obsluga - telefon, kontakt osobisty, email, bardzo RZECZOWE podchodzenie do...
~jolly
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

42

wątków

do góry