Widok

Nie polecam.

Byłam dziś w psim przedszkolu. Na początku zajęć pieski zostały zaprowadze do mini ogródka by mogły się poznać. Co mi się nie spodobało:1.piesek powinien wchodzić tylko z jednym opiekunem, a tu dzieci glaszczace psy, 2. Ogólne przyzwolenie na głaskanie cudzych psów (przy okazji możnaby edukować właścicieli wspominając o akcji żółta wstazka). 3. W ogródku plastikowe elementy wystroju z ogrodzenia zawieszone nie wiedzieć czemu, tak jakby było to przedszkole dla dzieci, cześć na ziemi które znalazł mój pies i chciał zjeść. 4. Psy zamknięte na małym terenie, wystraszone, odszczekunace się, niemożność nawiązana pozytywnych relacji przez zwierzaki. 5. No i dzieci za płotem wciągające ręce do psów!
Potem wyjście na smyczy że sfrustrowanym psem, który znów widzi fajne towarzycho w postaci starszych piesków, które równolegle miały czas na to by się pobawic, po to by ćwiczyć posłuszeństwo poprzez chodzenie przy nodze i śniadanie. Jak to wyglądało, mój pies chciał się bawić. Instruktorka na środku placu wykrzykiwala polecenia a przewodnicy próbowali coś tam robić. Ile tych psów było? Ze 30? Ktoś sprzedal mi info ze tu pieski mogą się socjalizowac i pobawić. Nic z tego. Nie polecam.
Moja ocena
Łajka kategoria: Szkolenia psów
oferta: 1
 
podejście do zwierząt: -
 
dostępność: -
 
zaangażowanie: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 6
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja byłem też w ten dzień , bo chodzę tam juz 2 miesiąc ze swoim szczeniakiem i sobie chwalę. Proponuję może dopytać, po co i dlaczego tak jest, zrozumieć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może odpowiem przez zadanie pytania... Czego może nauczyć się szczeniak w gronie 30 psów? Chaos i brak zrozumienia to najgorsi doradcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry