Łajka

Szkolenia psów

Gdańsk, Piekarnicza 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Iwona - opinia Świetna szkoła, wyspecjalizowana kadra z dużym doświadczeniem.Po pierwszym...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 kwietnia 2023

Aleksandra Luna - opinia Szczerze polecam, indywidualne podejście do psiaka. Super atmosfera. Pani...
~Aleksandra Luna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2023

Amelia - opinia wątek zamknięty Przemiła i doswiadczona kadra, szeroka oferta - robimy z psiakiem już drugi...
~Amelia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękujemy za profesjonalne podejście i dużą dawkę wiedzy. Jesteśmy...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 marca 2022

PIOTR - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam! Super atmosfera. Cenne wskazówki w wychowaniu psa.
~PIOTR
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 marca 2022

Paulina - opinia wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście! Dziękujemy! ;)
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Docia - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce. Rodzinna atmosfera i naprawdę profesjonalna kadra. Jeżeli...
~Docia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty profesjonalnie i sumiennie, dobrze przemyślane zajęcia
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 grudnia 2020

Nie polecam. wątek zamknięty Byłam dziś w psim przedszkolu. Na początku zajęć pieski zostały zaprowadze do...
~Ja
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 września 2019

Profesjonalizm i doświadczenie wątek zamknięty Szkolenie bardzo profesjonalne a przy tym z dużą dawką serdeczności do...
~basia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Na szkolenie przyszłam z psem wesołym, choć nieposłusznym. Zwierze miało lęk...
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2018

POLECAM! wątek zamknięty Nie jest to pierwsza szkoła dla psów, którą odwiedziłam, ale na pewno...
~K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 września 2017

bardzo polecam wszystkim właścicielom psów wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, mili i profesjonalni instruktorzy. Miałam wcześniej psa...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Łajka Gdańsk wątek zamknięty Witam wszystkich forumowiczów. Podobnie jak wy szukałem najlepszej szkoły dla...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Ja jestem mega zadowolona, to co Oni robią, to są jakieś czary. Byłam...
~Pilna Uczennica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

POLECAM wątek zamknięty Świetna szkoła. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego psa. Mam...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 grudnia 2016

Zastanówcie się zanim pójdziecie wątek zamknięty Ogólnie szkolenie średnie myślę, że za te pieniądze można znaleźć coś...
~PM
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Najlepsza szkoła jaką znam. Instruktorzy profesjonalni, nie boją się...
~Daga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 listopada 2016

Serdecznie polecamy! wątek zamknięty Do Łajki trafiliśmy kiedy Diablo miał niecałe 1,5 roku. Był nie do...
~Natalia i Diablo :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

BEZCENNA SZKOŁA DLA PSÓW wątek zamknięty Właśnie skończyłyśmy drugą klasę i to był także strzał w dziesiątkę....
~Tosia z rodzicami
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry