Widok

Nie potrafię poderwać dziewczyny

Nie wiem z czego to wynika, brak mi chyba pewności siebie. Często jest tak, że na początku może i jest fajnie, nawiązuję jakąś relację - ale nie potrafię przejść dalej, do bardziej intymnych sytuacji. Kobiety traktują mnie raczej jak kumpla niż kogoś z kim można być. Czy ktoś jeszcze też tak ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz mówisz "ja pierd%^E";)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej jasna cholera :)....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ech, dzieciaki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie dojrzewający...ładniej brzmi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ale bardzo wolno ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj spokój...napisałam, że Ja mam już to za Sobą...:)...Im real woman now :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dorosłem do swych lat jak to kazik śpiewał:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na to wygląda...:)...ale nie martw się...mężczyźni dojrzewają później...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje bo już najwyższy czas;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też Mi się tak wydaje...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektóre kobiety również...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
MIKRONEZJA
jeżeli to do Mnie...to spucha po całości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to jest spucha? To też z młodzieżowego żargonu? ;)

Iza, żartuję sobie, w sumie to chyba łatwiej żyć tym, co mają infantylne podejście do życia i wielu spraw, mniej się przejmują, wrzody na żołądku im się nie zrobią... Ot, bezstresowy żywot wiodą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiedziałam, że się do tego przyczepisz...po prostu nie Jestem już taka jak kiedyś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz coś dla powściągliwego...Sex, love and rock and roll :))))...Znam nawet jedną piosenkę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> nie Jestem już taka jak kiedyś

Ciężko sobie wyobrazić, jaka byłaś kiedyś ;););)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno nie było aż tak źle :)...chociaż dawałam się we znaki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powsciagliwy słabo się starałes..czyżby spadek formy ?? :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj spadek spadek. Chociaz kolega wypił tyle samo a był w znacznie gorszym stanie;p Ale potwierdziły się moje wcześniejsze przemyślenia ,że jednak lepiej nie pić. Dziś tylko bania boli i nic poza tym. Co do postu izy to nie lubię rokendrola;p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
To po co pijesz???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry