Widok

Nie potrafię poderwać dziewczyny

Nie wiem z czego to wynika, brak mi chyba pewności siebie. Często jest tak, że na początku może i jest fajnie, nawiązuję jakąś relację - ale nie potrafię przejść dalej, do bardziej intymnych sytuacji. Kobiety traktują mnie raczej jak kumpla niż kogoś z kim można być. Czy ktoś jeszcze też tak ma?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Alkohol śmiałości dodaje;) Poza tym przez chwilę jest weselej. Równie dobrze mogę spytać po co pijecie na ogniskach nie lepiej bawić się przy soczku;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie piłam ani razu. I do szczęścia mi alkoholu nie trzeba. Ale może ludzie z Olsztyna mają inne podejście do tych spraw ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak widać nie tylko z Olsztyna;) Ale wszystko jest dla ludzi byle z umiarem;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Roland, "wcinam sie" jedynie dlatego, ze pociskasz pierdy typu:
"nieśmiałość nie jest atrakcyjna, chyba że dziewczyna sobie szuka kogoś do całkowitego urobienia"
Wyszlam za tzw. "niesmialka", ktory okazal sie po prostu Facetem, ktory wie czego chce i zawsze to osiaga. Malo mowi, duzo robi, uwaznie obserwuje i wyciaga wnioski.
Jesli jest sie dla wszystkich to w rezultacie dla nikogo.

ps
co to za slowo "kumpel"?
Jedyny "facet" jaki mi przychodzi do glowy to "cieply" Meksykanin, ktory po kilku miesiacach wspolnej pracy probowal wprosic sie na cos wiecej... Tak skonczylo sie "kumplowanie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
>byle z umiarem

No, właśnie. A z tym wiele osób ma problem, w tym również i Ty, bo parę już razy "rzucałeś" wódkę, ale jakoś nieskutecznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Alkohol może i dodaje śmiałości , ale później zostawia kaca , nie tylko fizycznego :) Ale jak nie pijesz to jakiś fajniejszy jesteś , tyle Ci powiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też uważam, że fajniejszy z Niego...Chłop, jak pisze na trzeźwo :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie , tym bardziej że ma fajne poczucie humoru na trzeźwo :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy ja też się podpisuję pod tym co piszą dziewczyny, także masz już kolejną motywację do tego, by nie zaglądać do kieliszka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No chyba że nauczy się pić z umiarem, bo przecież wszystko jest dla ludzi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś tam u góry pisałyście o dojrzewaniu mężczyzn - to żart był taki ??? ;):))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
k.a., to iza pisała i chyba wie, co mówi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mężczyzna dojrzewa do siódmego roku życia, potem już tylko rośnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.a, ale chyba to nie dotyczy wszystkich mężczyzn?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie, jest jeden, który nawet do trzeciego nie dojrzał :D))) aż cud, że już w pieluchę nie robi ... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
K.a, ten o którym mówisz to wyjątek, tacy się zdażają chyba 1:1000
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ej no nie róbcie ze mnie alkoholika:P Od początku grudnia to drugi raz jak napiłem się czegokoliwek;) Także chyba aż tak źle nie jest;p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
>mężczyzna dojrzewa do siódmego roku życia, potem już tylko rośnie ;)
>no nie, jest jeden, który nawet do trzeciego nie dojrzał :D))) aż cud, że już w pieluchę nie robi ... ;)

k.a. no nie bądź już taka krytyczna. Znam wielu mężczyzn którzy są dojrzali, opiekuńczy, można się wiele od nich nauczyć, potrafią zaskoczyć, zaciekawić, wzbudzić szacunek a na widok niektórych kolana same miękną ... ;) I na pewno nie są na poziomie 7 latków ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powściągliwy , obawiam się że sam sobie wystawiłeś taką opinię :) Ale nie martw się , i tak Ciebie lubimy :))) Cieszysz się , prawda ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację Ponti...z mężczyznami jest różnie,tak jak i z kobietami:)...to charakter nie płeć decyduje o dojrzałości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry