Widok

Nie rozumiem w czy rzecz

Co to jest ten ubój rytualny, po co on ,,w czym problem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O przygotowania mięsa na eksport do krajów gdzie mięso musi być albo koszerne (żydzi) , albo halal (muzułmanie) więc chodzi o pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W największym uproszczeniu polega to na tym, że zwierzę musi zostać przed śmiercią wykrwawione. Mięso z krwią jest "nieczyste"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

I do tego trzeba odprawić nad zwierzem odpowiednie modły/recytacje. Na końcu jest gość który zatwierdza mięso jako wykonane zgodnie ze sztuką i dopuszczone do użytku wyznawców... na YT jest taki kanał - tajemniczy świat chasydów - tam jest dużo ciekawych opowiadań dotyczących żydów. Może ktoś polecić coś tresciwego o religiach islamu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu jest fajny (bo "treściwy") tekst: http://briansoft.home.pl/autoinstalator/wordpress/?page_id=1583&lang=pl

Fajny również z tego względu, że mocno jest w nim zaznaczony szacunek dla zwierząt, którego nie ma w "klasycznym" przemysłowym chowie i uboju.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rzecz jest taka, ze PSL chce koalicji z PiSem ale żąda głowy Ziobry. PiS przejmie sejmiki a ludowcy pomogą bronić pieniedzy z Unii przed tymi marksistami od Spinellego i takich tam. Bardzo korzystny układ powaznych bandytow. Albo sam już nie wiem, o co chodzi. Może jakieś porządki w obszarze Wisły przed WW3.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

PSL podobno w obecnej formie ustawy nie popiera, podobnie jak Ziobro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moze ustawa przejdzie, a nowa koalicja swoją szosą. Albo Julia w TK przyblokuje. Zapis o uboju mnie się niespecjalnie podoba, a zwierzęce ormo, co może wjazd na chate zrobić to juz w ogóle. Ale to nie my będziemy decydowac, czy krowy dla Izraela zabijać czy nie. To zależy czy oni to zlecili np. swoim namiestnikom na Upadlej Krainie. Swoją drogą niezła szopka. Myślałem że to przykrywka, a tu się koalicja rypla o takie coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naczelnik stracił czujnośc wobec Moskali ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tr: " Albo sam już nie wiem, o co chodzi" W natłoku seryjnie wypuószczanych bzdur, nie łatwo ci było dojść do tak rezolutnej konkluzji. Ale zawsze to lepiej późno niż wcale, jak powiedział pewien żyd, spóźniając się na pociąg.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jest mi niewymownie przykro, że narobiłem nadziei na prezydenturę tęczowego glonojada :(
Tak mi wynikało z dodawania słupków. Nie doceniłem przeciwskutecznej siły rażenia trollowni męczącej o jakiś bolszewikach i stręczącej ten karkołomny wywód jakoby byli Solidarnością, współczesną antykomunistyczną opozycją. Urban, Miller, Huebner, Rosati, Czarzasty, Arłukowicz - sami działacze antykomunistyczni.
Aaaa.. i jeszcze to karkołomne robienie sojuszników Putina z największych amerykańsko-....ich sługusów ever. Hahahahaha
Proszę tworzyć dalej. Jest coraz ciekawiej. Ze wszystkich dotychczasowych wrzutek i strategii to ta ostatnia, antyklerykalna i tęczowa wydaję się już najbardziej zafajdaną popeliną. Zdaje się, że podobni oficerowie, co się nie chcą od forum odwalić, to temu drugiemu od Prokopa te durnoty podsunęli i facet dostał od tego porażenia połowy twarzy :( Serio, oglądam właśnie bez dźwięku i nie wiem co się stało z facjatą tego człowieka.

https://niezalezna.pl/352194-rodzi-sie-nowy-palikot-prezydent-jedzie-do-watykanu-a-holownia-to-turystyka-religijna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mimo wszystko cieszy fakt, że Polska ma prezydenta, którego popiera wielu ludzi. Jeszcze bardziej cieszy, że bardzo wielu go nie popiera :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o to, aby zlikwidować polskie przedsiębiorstwa i zwolnić rynek dla firm rosyjskich i ukraińskich.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pikok, Morliny ,Krakus , Sokołów, Animex, Mazury, Drosed, Drobimex itd. .... jakie polskie ? ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Własna firma? (44 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

do góry