Widok
Nie smaczne i śmierdzi
Witam,
byłem jakiś czas temu w bistrze na pizzy. Była to naprawdę kiepska pizza, ciasto można porównać do podeszwy od buta, składniki biedne. Dodatkowo jest wszechobecny smród. Brak klimatu. Śmieciowe jedzenie. Szkoda czasu i pieniędzy. W pobliżu jest pizzeria Bazylia, tam karmią o niebo lepiej.
byłem jakiś czas temu w bistrze na pizzy. Była to naprawdę kiepska pizza, ciasto można porównać do podeszwy od buta, składniki biedne. Dodatkowo jest wszechobecny smród. Brak klimatu. Śmieciowe jedzenie. Szkoda czasu i pieniędzy. W pobliżu jest pizzeria Bazylia, tam karmią o niebo lepiej.
Moja ocena
Bar Bistro Bristol
kategoria: Pizzerie
obsługa: 2
menu: 2
jakość potraw: 1
klimat i wystrój: 1
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 1
1.3
* maksymalna ocena 6