Widok

Nie smaczne i śmierdzi

Witam,
byłem jakiś czas temu w bistrze na pizzy. Była to naprawdę kiepska pizza, ciasto można porównać do podeszwy od buta, składniki biedne. Dodatkowo jest wszechobecny smród. Brak klimatu. Śmieciowe jedzenie. Szkoda czasu i pieniędzy. W pobliżu jest pizzeria Bazylia, tam karmią o niebo lepiej.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 2
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pizza w Bistro Bristol jest najlepsza jaką jadłam wraz z moja rodziną. Jak opisuje Pani czy Pan bo jak widac to trudno się jest okreslic, nie wie co to znaczy SMIECIOWE JEDZIENIE. Znam osobiscie włascicieli sa to bardzo symaptyczni ludzie, ktorzy przede wszystkim posiadaja bardzo duze doswiadczeie. Zapachy, które są w lokalu podczas PRACY to mozna z nich wyczuc zapachy jedzenia, pysznego jedzenia, ktore pochodzi z kuchnii i pizzy. Po prawie miesiacu przypomniało się Pani/Panu, że skorzystało się z lokalu albo i nie bo to co jest napisane to czyste kłamstwo. PODRAWIAM, stała klientka wraz z rodzinką :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Święte słowa Pani Aniu. Jestem tego samego zdania i nie rozumiem jak można pisać takie kłamstwa... Nie chcąco kliknełam kciuka w dół w pani wypowiedzi ale juz sie rekompensuje opinia. Polecam Bar Bristol!:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bzdury człowieku wypisujesz - bardzo dobre jedzenie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry