Widok

Nie !

Korzystałam z usługi manicure żel french i pedicure hybrydowy - na paznokciach żelowych góry i doliny, french nierówny, gruby, skórki poszarpane. Czas robienia paznokci żelowych - 2,5 godziny!!! pani nie potrafiła włączyć urządzenia wiążącego żel na paznokciach. Potem już było tylko gorzej - nie potrafiła zdjąć lakieru hybrydowego z paznokciu u stóp, za krótko obcięła paznokcie, poraniła mi skórki do krwi, nie potrafiła obsłużyć frezarki i zdarła mi nią skórę (do krwi). Całość 2 zabiegów trwała bagatela 4, 5 godziny , zapłaciłam 250 zł - NIE POLECAM!!!!!!! Uważam, że właściciel powinien zwrócić mi pieniądze i naprawić zadośćuczynić w związku z uszkodzeniem ciała.
Moja ocena
Instytut Urody Vivien kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trudno w to uwierzyć , takie sytuacje są nie możliwe w Vivien, robie dokładnie te same zabiegi od ponad roku i nigdy, zaznaczam nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego. Jak dla mnie to brzydka konkurencja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jakaś bzdura, ludzie wstydu nie mają pisząc takie kłamstwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda, że Karolina Lisiecka i stałaklientka Agnieszka piszą z tego samego IP. żal
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie piszę z tego samego ID i mimo to zgadzam się, że to nieprawdopodobne, szkoda, że tak się dzieje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry