Widok

Nie takie balkony miały być

Foresta Temat dostępny też na forum:
Na osiedli Foresta developer samowolnie całkowicie zmienił balustrady na płytach balkonowych . W katalogach na wizualizacji były zastosowane przeszklenia cieniowane . Ostatecznie zastosowano balustrady stalowe jak za Gierka. Jest to odstępstwo od planu architektonicznego istotne. zgłaszam sprawę do Urzędu Miejskiego o sprawdzenie wymogów postawionych przy pozwoleniu na budowę .
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo słusznie, proszę zgłaszać. Ja też jak zobaczyłem gierkowskie balkony to mnie szlag trafił. Idąc do salonu Mercedesa szukasz Mercedesa a nie trabanta.... Popieram. To są jaja w biały dzień, aby zrobili taką samowolkę i dziadostwo, cały urok tych budynków znika.... Za te pieniądze nie powinno tak być. Nawet jeżeli miałoby to przedłużyć budowę i oddanie mieszkań to nie wyrażam zgody na dziadowskie balustrady, nie za tą kasę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Calkowice się zgadzam z Pana uwagami i nie akceptuje tych zmian
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oszpecili tymi balkonami, zrujnowany projekt. Już lepiej wyglada Mloda Morena nizej. Za zupelnie inne pieniądze. To nie fair.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy developer zdaje sobie sprawę co robi? Pokazuje projekt pięknego budynku z ładnymi balkonami a buduje inaczej .Co jesze zmienił to się okaże !W cenie mieszkania były piękne balkony a wyglada na to ze bedą ochydne druciakii ! Te druciakii zupełnie oszpeca wygląd osiedla.Tak ładnie miało być a będzie ?????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy mi się zdaje, czy rzeczywiście zmieniają te balustrady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Centralpark - opinie i oceny (44 odpowiedzi)

Centralpark to strzeliste, 16-piętrowe budynki mieszkalne, które powstaną w centrum os. Morena....

do góry