nie warto tracić czasu na staż-, niczego nie nauczysz się, pracy nie dostaniesz, nie zarobisz, dasz się wykorzystać, ktoś inny na tobie zarobi ( przez to, że cię przyjął na staż) !!!
31
~ff
91.208.32.*
(13 lat temu) 18 października 2012 o 11:45
Jak stażysta nie umie pisać po polsku, to faktycznie nie warto go zatrudniać...
według mnie zależy jak trafisz ja w 2006 roku miałam staż z PUP i po zakończeniu stażu do dzis tam pracuję,ostatnio siostra miała praktyki w innej firmie i po ich zakończeniu też dostała propozycje pracy i pracuje więc nie można z góry zakładać, że nie warto