Widok

Nie wiem na ile się teraz sprawy mają ale kiedy kończyłem tę szkołę (6 lat podstawówki) poziom szkoły stał na b. wysokim

Szkoła i kadra dbały o rozwój podopiecznych, zarówno w zwykłym zakresie, jak i podczas zajęć dodatkowych. Dzieciaki pracują ciężko (6-7 godzin dziennie! Dopiero w klasie maturalnej tyle miałem!), a nauczyciele dbają o ROZBUDZENIE u nich głodu wiedzy - a nie tylko zapewnienie pewnego zakresu wiedzy, jak to bywa w innych szkołach. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć tyle: Dzieci są przyszłością Narodu, rodzin, ludzkości. Musimy o nie dbać, aby nie wyrosły na bezrefleksyjną masę, aby sami chcieli zdobywać wiedzę - największy kapitał i największe źródło siły.

Oczywiście "Niedźwiadek" zwany przeze mnie złośliwie "rezerwatem" ma wiele wad: Czesne! Nie orientuje się na jakim poziomie stoją teraz, ale za sumę, którą moi rodzice wydali na moją edukację można by spokojnie kupić dobry, nowy samochód. No i wyposażenie - Szkoła pomimo kolosalnych czesnych jest po prostu uboga. Robi to strasznie nieprzyjemne wrażenie. Oczywiście mogło się to już zmienić

Piszę to dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: Czy warto?
Z perspektywy czasu, mogę powiedzieć że TAK, lecz tylko jeśli nie liczysz się z kosztami i stać Cię aby zapewnić swemu dziecku lepszy start.

Pozdrawiam
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 4
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A do tego mają pseudo ochronę , widziałem jak kiedyś podjechał patrol i nawet nie wysiedli z samochodu , teraz mają chyba security z litewskiej i jest porażka .... bramy otwarte , dzieci czują się niebezpiecznie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry