Widok

Nie znam lepszego salonu w pomorskim

Salon PRIVE to niebo dla tych,którzy cenią sobie wysoką jakość usług,profesjonalizm,indywidualne podejście do potrzeb klienta,miłą, swobodną atmosferę,w której człowiek zapomina o codzienności i czuje się wyjątkowo.To wszytsko za sprawą Aniołów(fryzjerów),którzy starają się,jak tylko mogą,by zapewnić swoim Gościom wspaniały relaks przy filiżance pysznej kawy.Tak,tu słowo klient jest nie na miejscu,tutaj jest się gościem salonu.Miałem przyjemność oddać kilkukrotnie swoje włosy w ręce Ady-młodej, bardzo kreatywnej stylistki,która to zawsze wysłucha moich próśb i doradzi,co w danej sytuacji jest fajne,a co warto by zmienić. Zawsze wychodziłem od Ady zadowolony,czego dowodem były komplementy od wielu moich koleżanek;)Pragnę ponad to podreślić,że wszystkich pracowników PRIVE cechuje wysoka kultura osobista.Ostatnio byłem swiadkiem,kiedy to starsza pani zawitała po raz pierwszy w progi PRIVE widać było,że jest nieco zaniepokojona,ale i zaciekawiona nowoczesnym fryzjerstwem.Po chwili konwersacji z fryzjerem i dzięki przyjemnej atmosferze doskonale się odnalazła,co odwierciedlał jej uśmiech,który to był coraz większy z postępem tego co działo się z jej włosami:) Gorąco polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
kreatywność: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za wizyte i pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry