Widok

Niekulturalna obsługa rodem z PRLu

Witam :)

Rzeczywiście pan Tomasz Dobroczek jest ekscentrykiem, ale również niekulturalnym człowiekiem. Zapomniałam karnetu, próboiwałam się delikatnie wypytać pana czy jest jakiś sposób, żebym weszła na pływalnie wyjaśniłam, że mam karnet i zarezerwowane miejsce to nie jest pierwszy raz kiedy tam o tej porze jestem... Można było sprawdzić nawet czy mówię prawdę i przetrzymać mnie do końca kolejkii, chętnie bym poczekała nawet 5 minut poza kolejką...jak by wszyscy weszli i 1 miejsce zostało to znaczy , że moje. logiczne prawda?? Nie dla pana Tomasza. Pan Tomasz wolał obrazić MNIE poddając w wątpliwośc MOJĄ inteligencję. Obsługa czy fachowa?? taka sama jak wszędzie . Tylko w odróżnieniu od innych nie pojęła, że TRZEBA BYĆ KULTURALNYM WOBEC KLIENTA!! JAK ZAPOMNIELIŚCIE KARNETU TO LEPIEJ WRÓĆCIE DO DOMU!! ZAOSZCZĘDZICIE NERWÓW I CZAS BO I TAK NIE WEJDZIECIE NA PŁYWALNIE!! o czym na karnecie i wydawanym Wam dokumentach nie ma ani słowa.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
klimat: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 15
Daria ,
Już wiem :

Jesteś Infantylną 32 letnią BLONDYNKĄ rodem z PRL-u.....

i powtarzającym się na tym forum IP

Czy to może być przypadek ?????
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
ooo, Pan Tomasz zmienil plec :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12
To jest tekst p. Tomasz szefa szkółki. W ten sposób wyzywał mnie ostatnio. Nigdy nie spotkałam większego aroganta i beszczelnego typa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry