Widok

Niemiła obsługa

Zamawiając bukiet dla kobiety zawsze kupuje dużo kwiatów, natomiast kupując dla mężczyzny wybieram zawsze 1 słonecznika (oczywiście jeżeli są dostępne). Wchodząc do kwiaciarni zobaczyłam dzban ze słonecznikami, bardzo ładnymi, świeżymi kwiatami. Poprosiłam Panią z burzą włosów na głowie, trochę kręconymi, napuszonymi (nie znam imienia) o ładnego słonecznika z ładnym przybraniem - poprosiłam o jakąś dużą kokardę, najlepiej kolorową, pomarańczową lub w innym kolorze. Kobieta podeszła do jakiegoś innego dzbana ze słonecznikami i wybrała kwiat. Patrze na niego i nie mogę uwierzyć, zdechły z pourywanymi listkami. Myślałam, że to jakiś żart, ale nie chciałam się denerwować (byłam wtedy w ciąży), powiedziałam czy nie mogłabym sobie wybrać kwiatka i w 3 sekundy podałam słonecznika z innego dzbana. Kobieta była już oburzona! Poprosiłam o jakąś kolorową dużą kokardę, a ona na to że co najwyżej może mi dać taki sznurek (nazwy nie pamiętam) bo oni kokard nie używają i jeżeli chcę coś takiego to mam sobie pójść gdzieś indziej!!!! Zrobiło mi się przykro bo jeszcze nigdy żadna kwiaciarka mnie tak nie potraktowała. Obiecałam sobie, że jak kiedyś będę miała chwilkę to napiszę opinię o tej Pani :(
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
kreatywność: 1
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Po przeczytaniu tych twoich wypocin, ma sie wrazenie ze z toba cos nie halo,...nazwy sznurka nie pamietasz? to sznurek ma nazwe? ktos cie probowal wyprosic z kwiaciarni bo chcialas cos tam czego oni nie mieli? biedulka ty jakas zyciowa! Z nudow nasmarowalas na kogos, kto ciezko pracuje, a tobie sie lepiej zrobilo ze spierniczylas komus opinie- pogratulowac - hurra.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Brawo. sznurek tak się dziwnie składa może mieć nazwę. w szczególności we florystyce. przypuszczam, ze słaba obrona pracownika bądź pani, która obsługiwała koleżankę a de facto jest właścicielką. smutne ale prawdziwe. dobrze tam się traktuje tylko zamożnego klienta. jak kupowałam jedna różę to tez odczulam sarkazm obsługi. co innego jak dużo przeznaczyłam na kwiaty. cóż taka prawda. i niestety nie jedna osoba już narzekała na prosta formę. a opinie się pisze nie po to, żeby komuś ja zepsuć, kto ciężko pracuje. praca prostej formy jest zdecydowanie doceniona. sama chodzę tam jak do galerii i zachwycam się pracami.opinię pisze się po to szanowna koleżanko, bądź kolego, aby ten kto tak a nie inaczej obsługuje wyciągnął z tego jakąś lekcje. pamiętaj, nigdy nie wiesz kim jest twój klient i jaki duży ma portfel. pozdrawiam i życzę powodzenia.
kolejny nie zbyt zadowolony klient
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
jak zasugerowałam że bukiet ma zbyt duzo papieru wokół...o mało mnie mnei zagryziono krzycząc, że to nie papier... ;- ) żart chyba... papier zawsze paierem pozzostanie bez wzgledu na kolor i cenę...

Dobra sugestia nie jest zła ... przecież gust to indywidualne wuczucie piękna, a kwiaty były poniękoąd moje, bo za nie płaciłam, wiec mam prawo ingerencji w jego wizerunek
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
bzdura,totalna bzdura.Zdaje się,że osoba która się zwie florystą ma dużo więcej pojęcia jak ma ten słonecznik wyglądać niż kupujący,,nazywając rzecz gustu,, a kolejna rzecz ,że trendy we florystyce co sezon się zmieniają !!!!wystarczy powiedzieć -nie dziękuję za ten sznurek!

Ludzie bądzcie ludzmi a jak nie to kupujcie sobie w Biedronie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry