Widok
Niby wiadomo o czym będzie, a jednak nie do końca.... Bardzo, bardzo dobre kino - historia opowiedziana z punktu widzenia głównej bohaterki, więc siłą rzeczy nieco subiektywnie, ale w sposób mądry, skłaniający do refleksji, a przede wszystkim dający nadzieję, mimo trudnego bądź co bądź zagadnienia....
Poruszające, bardzo prawdziwe kino - dawno nie widziałam takiego filmu.
Poruszające, bardzo prawdziwe kino - dawno nie widziałam takiego filmu.
Wyparcie prawdy o świecie
Na jakiej podstawie to piszesz? Sama wypierasz w sobie rzeczywistość ktora nas otacza. Zgadzamy się na cywilizacje śmierci a potem gabinety terapeutów pelne są kobiet płaczących i nie radzących sobie z dokonaniem aborcji. Tysiace kobiet! Poczucie winy i straty tylko dl załagodzenia i próby wybaczenia sobie. Długi proces.
Widziałam filmy z usg które pokazują jak dziecko w łonie matki reaguje na jej niepokój zdenerwowanie. Dziecko wszystko odczuwa. Ucieka od zagrożenia. A rurka ssąca która ma go wyrwać z bezpiecznego miejsca jest dla niego ogromnym zagrozeniem. Każdy by uciekał. Na naszą kondycje w przyszłości ma duże znaczenia życie prenatalne i pierwsze lata życia. Wiele problemów i zaburzeń emocjonalnych może mieć swój początek właśnie w nie przyjęciu .