Widok

Niepojęta opieszałość

Razem z partnerem chcieliśmy sprawdzić jak się korzysta z pływalni PG dlatego zdecydowaliśmy się na początku na jednorazowe wejście. Pan z Argonaut był na obiekcie ale do wydawania kluczyków zasiadł dopiero 17:45 (zajęcia na 18, a kolejka chętnych około 30 osób), ostatnie osoby z karnetami wchodziły za 5 a przecież jeszcze trzeba się przebrać, umyć i zrobić rozgrzewkę. Jak już mogliśmy porozmawiać z Panem zapisującym na pytanie czy zawsze tak jest ze do szatni wchodzi się o pełnej, ten opieszale odpowiedział ze jakoś innym to nie przeszkadza i nie musimy korzystać. Odmówił dalszych wyjaśnień. Najwidoczniej uznał ze basen PG jest tak wspaniały że to on robi przysługę dla nas że oferuje sprzedaż biletu. Powinno być od razu napisane że płacimy za 30 (nie 40)min w wodzie. Skończyło się tym, że poszliśmy do konkurencji również na Wrzeszczu. Może i basen na PG jest ładny i wyremontowany ale firma Argonaut skutecznie Nas do niego zraziła :(
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22
Droga Pani Wioletto ,
na pływalni Politechniki Gdańskiej obowiązuje regulamin i do tego regulaminu stosował się przedstawiciel firmy ARGONAUT zastosował się do punktów regulaminu , czyli wpuścił grupę osób do przebieralni pływalni 10 minut przed zajęciami , oraz grupa ta liczyła 30 osób , jak Pani przyznaje .
Odmawiając sprzedaży biletu na pływalnię Państwu , osoba z ARGONAUT postąpiła zgodnie
z regulaminem , gdyż grupy mogą liczyć maksymalnie 30 osób :)
I oto miała Pani pretensje , no cóż teraz rozumiemy dlaczego musiała Pani , cytuję :
"....że poszliśmy do konkurencji również na Wrzeszczu. "
Prosimy o zapoznanie z regulaminem naszej pływalni oraz zasadami uczestnictwa Firmy ARGONAUT:

http://argonaut.gda.pl/Zasady_uczestnictwaW_ZajeciachSzkolyPlywaniaGdanskNaukaPlywaniaBasenPlywackiAquaAerobicFitnessDlaDzieciNiemowlatW_GdanskuTrojmiastoKursyNurkowaniaCentrumNurkoweKursyPierwszejPomocy.php#start
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na basen do Argonaut chodzę od ponad 10ciu lat.
Procedury wchodzenia na basen od kiedy chodzę się nie zmieniły.

Nie zauważyłam, żeby komuś nie pasował porządek jaki panuje na
basenie podczas zajęć Argonaut.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jezeli ktoś jeszcze ma ochote na pływanie z argonaut niech przeczyta dokładnie opinie na jej temat na tym portalu.
Widać że macki Pana Tomasza i tu dotarły w celu wypisywania samych ochów i achów na temat swojej działalności.
Jestem szcześliwa uzytkowniczką innego basenu i bardzo się z tego cieszę. Duży szacunek dla tych którzy są w stanie wytrzymać bezczelność właściciela.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22
Wszystkie firmy polecam ale argonaut to jedno wielkie dziadostwo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
A ja polecam Argonaut ....też student .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry