Basen Centrum Sportu Akademickiego

Baseny

Gdańsk, al. Zwycięstwa 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pozytywnie zaskoczony wątek zamknięty Zdecydowałem się napisać opinie, gdyż po przeczytaniu tej z 2014 szedłem z...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 stycznia 2016

brak warunków do kąpieli wątek zamknięty Warunki są takie że ludzie przed zajęciami z niemowlętami się nie kąpią....
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 grudnia 2014

Niepojęta opieszałość wątek zamknięty Razem z partnerem chcieliśmy sprawdzić jak się korzysta z pływalni PG dlatego...
~Wioleta
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Zadowolona wątek zamknięty Świetni trenerzy,wspaniały klimat i rewelacyjne warunki do pływania na...
~Zadowolona
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo mi się podoba, bardzo komunikatywna i miła obsługa, nie ma przesadnego...
~Johny
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

zimna woda wątek zamknięty W miniony czwartek byłam na basenie z synem na godz. 18. Niestety po...
~Agnieszka
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2012

Duży basen PG - REWELACJA. Argonaut - godne polecenia! wątek zamknięty Witam serdecznie. Musiałem dodać tą opinię. Pochodzę z Mazowsza, w Gdańsku...
~Damian J. - pracownik PG
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

polecam dla dzieci wątek zamknięty maly basen super dla dzieciakow, woda ciepla i plytka, powietrze cieple,...
~Aleksandra
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Witam, od października zapisałam moją córeczkę na naukę pływania do p. Mirka...
~Natalia
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry