Widok

zimna woda

W miniony czwartek byłam na basenie z synem na godz. 18. Niestety po
zajęciach nie mogliśmy skorzystać z prysznica, ponieważ była lodowata
woda. To nie zdarzyło się pierwszy raz, kilkakrotnie bywało tak, że
musieliśmy "spuszczać" wodę i czekać aż będzie ciepła. Tym razem nie
doczekaliśmy się. Za każdym razem jak wychodzimy z basenu i
są tego typu problemy to zgłaszamy pani w szatni i słyszymy że to zrobią.
Zdarzało się również że z prysznica leciała gorąca woda, prawie wrzątek, to też uniemożliwiało nam skorzystanie z natrysku.
Przykro mi, że nadal się to zdarza, mimo iż zgłaszamy problem. To dla mnie jest kłopot, gdyż mój syn zasypia w aucie zanim dotrzemy do domu (mieszkamy na wsi i jedziemy dość długo do domu) a z rana idzie do przedszkola. Więc jeśli nie wykąpie się po basenie to chodzi z tym chlorem na ciele przez kolejne 24 h.
Moja ocena
obsługa: 5
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zimna woda , jaja sobie z nas robia :(

My z dzieckiem chodzimy tż w czwartki do Dzidziusia ,

Pan Mieszko zawsze nas zapewnia ,że to ostatni raz tylko chwilowa AWARIA ,
ale to ściema chodzimy od pół roku i jest TAK :
albo woda w basenie za zimna , albo ratownika nie ma , bo gdzieś poszedł a jak jest to gra
na nakompie ;)) a to gruby pan z obsługi przyjdzie i się WYDRZE :

wszystko jest w porządku .... i owszem ;)i idziemy z dzieckiem pod prysznic a tu pełno wrzątku ;))

w szatni raz zimno , raz wieje , raz za gorąco .....

Raz pod prysznicami nie ma wody , drgi raz leci zimna ;) I to za własne pieniądze , Nasze Pieniądze , porostu JAJA ;))
Panie sprzątaczki cały czas siedzą po szatniach i plotkują , ale jak zapomnisz kluczyka to się zaczyna jazda i wyzwiska , a dokładka wyzwisk
i przykrych uwag czeka cię w zatni .....
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0

Starsza obsluga :(

lubie ten basen, jednak kilka z Pan zyjacych zapewne w dawnych czasach uprzykrza mi pobyt na tym basenie. Wyznaja one chyba zasade ze ktos im pasuje lub nie. Ja trafilem chyba na czarna liste tych Pan, dla niektórych klientów są przemile, a na innych np. na mnie patrzą zawistno-zabojczym wzrokiem nie wiem czemu ... zawsze są donsy i problemy. Wczoraj zapomniałem siatki na buty, jakis klient przedemna na moich oczach dostal takowa z usmuechem na twarzy, a ja musialam błagać na kolanach 5min ... to jest chore !!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam dopóki nie zmieni się obsługa PG ....

Nie polecam dopóki nie zmieni się obsługa na basenie poitechniki gdańskiej.Gdyby nie obsługa, byłoby całkiem fajnie , basen super , no z wodą bywa różnie raz zimna , raz za ciepła ..... ale panie w szatni i sprzątaczki ..... Dopóki nic się nie dzieje jest ok ale gdy dochodzi do jakichkolwiek nieporozumień, choby wywołanych zupełnie niecelowo np. brak siatek na buty , lub : "...za wcześnie wchodzi Pani do szatni ... ", i wtedy się zaczyna / panie z szatni lub sprzątaczki zaczynają się zachowywać bardzo niemiło. Krzyczą zamiast uprzejme tłumaczyć, a każdą uwagę klienta traktują jako osobista zniewagę i natychmiast odrzucają wszelkie sugestie. Dodatkowo zdarza mi się wysłuchiwać pouczenia, że nie wypada kobiecie zaglądać do szatni męskiej, podczas gdy mąż (to on pływa z dzieckiem) zauważł że panie te nigdy nie raczą pukać gdy wchodzą do rzeczonej szatni. Ogólnie: klient to osoba, która ma obowiązki i płaci za przywilej uczęszczania na basen bez żadnych praw.

I dla tego Basenu na politechnice NIE OLECAM ! Dopóki nie zmieni się obsługa : Panie w szatni i sprzątaczki .
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie tylko Zimna Woda na basenie politechniki gdańskiej .

Na zajęcia nauki pływania z dzieckiem chodzę środę i odbywają się na pływalni krytej politechniki gdańskiej przy alei zwycięstwa 12. są tam dwa obiekty - mały i duży. my byłyśmy na dużym. sama woda - ok. 26 stopni to standard. prysznice, też ok, po remoncie, no dobra, szatnia-przebieralnia niezbyt duża, ale są 2 zamykane kabiny dla wstydliwych, toaleta jedna, duża dla niepełnosprawnych.
szafki to już problem. moja szafka numer 139 nie chciała się zamknąć. jedna z dziewczyn powiedziała mi, że to normalne, że jest to duży problem na tym obiekcie. męczyłam się z nią z 5 minut, w końcu zamknęłam jakoś, niestety po powrocie do szatni okazało się, że moja szafka jest otwarta i każdy mógł wyjąć z niej moje rzeczy. miałam przy sobie kilka ważnych rzeczy takich jak klucze do mieszkania, dokumenty, czy kartę wstępu na zajęcia. powiedzmy, że mp3 i telefon mogłabym zostawić w domu, ale nie idźmy w tym kierunku. szafka powinna działać.

Ze sprawą niedziałającego zamka, zwróciłam się do Pani w szatni-szatniarki ( znowu ta nie miła zmiana ). Pani w szatni powiedziała - tu cytat - "nie będę się teraz tym zajmować, nie mam czasu, takie zamieszanie". ja zrobiłam minę wtf/co ja pacze i po odebraniu swoich butów i kurtki, szybko się ubrałam i pobiegłam na tramwaj. zamierzam napisać maila w tej sprawie, a jeśli sytuacja się powtórzy, zażądać innej szafki albo zrobić jakieś zamieszanie. co to za szafka, która się nie zamyka. nie spotkałam się już dawno z szafkami na kluczyk na bransoletce, która - swoją drogą - dwa razy prawie mi spadła na zajęciach. wszystkie baseny mają szafki i da się je normalnie zamknąć. tu nie.

Może jeszcze kilka uwag na temat basenu. suszarki dramat, nie da się wysuszyć włosów. moje zamoczyły się tylko trochę, więc suszyłam je zaledwie 10 minut. ale nie ma w pomieszczeniu suszarkowym gniazdek i nie można podłączyć swojego sprzętu.
przestrzeń dla ludzi wchodzących/wychodzących. ja lubię pływać, żeby się odstresować. tłumy i dzieci działają na mnie jak płachta na byka. a tłumy i dzieci i brak organizacji wzbudzają mordercze instynkty.
matkę wołającą przez 10 minut "Filip Filip" do syna, który w głębokim poważaniu ma to, co mówi matka i radośnie robi fikołki na barierce, jestem w stanie przeżyć, a z wydawaniem kluczyków do szatni przez " Panie " jest absurdalne. nie ma miejsca na wszystkich uczestników zajęć, nie ma miejsca, żeby zdjąć z siebie buty/kurtkę i oddać ją do szatni. bez sensu. można zorganizować to inaczej. lepiej.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry