Widok

Niepubliczne przedszkole fundacji Dobroczynca w Pogórzu

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Cześć, macie jakieś zdanie na temat przedszkola? Posyła tam ktoś swoje dziecko? :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam w Rumi i ta fundacja działa też w przedszkolu mojego synka.
Wiem że proponowali spotkania raz w tyg.godzinne z lekarzami.
Logopeda i psycholog.
Ja się nie zgodziłam.
Na stronie fundacji nie ma nic na temat kadry lekarskiej lub osób które prowadzą zajęcia.
Ja jestem bardzo nieufna jeśli chodzi o słowo "fundacja" i" za darmo".
W owym czasie szukałam jakieś informacji na temat tej działalności ale są one zerowe jeśli chodzi o wujka Google.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16
Logopeda i psycholog to nie są lekarze ! A zajęcia mają wspomagać rozwój dzieci w przedszkolu ! Ja sobie zadzwoniłam...a Ty co...na karcie nic nie miałaś ;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2
Korzystałam z ich darmowej pomocy i jestem bardzo zadowolona! Pamiętaj, że fundacja otrzymuje pieniądze, które musi wydać na działalność bieżącą, czyli w tym przypadku na pomoc maluchom. Więc nie ma się czego bać!!! Zadzwoń do nich i tyle, na pewno pomogą!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
moje dziecko chodzi już drugi rok i jestem zadowolona, nie jest darmowe to na pewno, kadra opiekująca się dziećmi się zmienia dość często, ale dzieciom to raczej nie przeszkadza jest fajnie panie są kreatywne i sympatyczne...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja corka tez chodzi tam od ponad roku i jestem jak najbardziej zadowolona. Za rok posle tam tez synka. Panie sa bardzo mile i widze duze postepy u corki. Przedszkole jest platne a panie bardzo mile. Moja corka od pierwszego dnia chetnie zostaje w przedszkolu a to jest dla mnie najwyzsza ocena dla przedszkola :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolezanka ma tam swoja pocieche i jest zadowolona. Jezeli mieszkasz obok to smialo mozesz wyslac tam swojego malca ;)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecam

Posyłam tam dziecko i jest bez zastrzeżeń. Dziecko uwielbia tam przebywać!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

?

Jaki był więc problem, aby osobiście porozmawiać z nimi, skoro są w przedszkolu Twojego dziecka? Wtedy osobiście sprawdziłabyś co i jak i mogła się tym z nami podzielić czy warto ;)

A co do wujka google, to po wpisaniu ich nazwy od razu wyskakuje strona tejże fundacji... Zobacz sama, adresu nie podaję, żeby nie było, że reklamuję ;) Po prostu też
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie piszę o stronie fundacji.Ja piszę o opiniach o niej.
A co się tyczy strony...
Proszę pokazać mi gdzie widnieje w niej choć jedno nazwisko lekarza.
Jeśli jest propozycja aby moje dziecko miało możliwość spotkania z lekarzem z fundacji to chciałabym znać ich nazwiska.
Ja nie byłam zainteresowana współpracą.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 15
Jesli chodzi o psychologa to prosze zajrzec pod ten link. Poprostu zostala otwarta poradnia przy przedszkolu
http://www.kosakowo.pl/strona/node/1300
Mysle, ze jesli ktos by chcial poznac nazwisko psychologa badz pedagoga na pewno panie z przedszkola by taka informacje przekazaly.
Oczywiscie ile ludzi tyle opinii ale my nie narzekamy
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczyło zadzwonić do nich i się spytać! Ja skorzystałam z pomocy i polecam, nie masz się czego bać. Zobacz, że sama strona jest dosyć skromna - pewnie dopiero co została uruchomiona ;) Nie bój się i korzystaj, jak dają za darmo! :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się z Panią. Na stronach innych poradni zawsze można znaleźć informacje dotyczące zespołu (w tym nazwiska). Tutaj niestety nie ma takiej możliwości, co nie wpływa korzystnie na moje zaufanie do oferowanych usług.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11
http://www.kosakowo.pl/strona/node/1300
W podanym linku nie ma nawet małej wzmianki na temat kadry lekarskiej.
Może napiszę inaczej...
Jeśli fundacja oferuje zajęcia i pomoc kadry lekarskiej to moim skromnym zdaniem każdy rodzic powinien otrzymać informator z podanymi nazwiskami.
Jestem zdania że jeśli profesjonalnie podchodzi się do zagadnienia informacji to nie Panie opiekunki lecz informacja ogólnodostępna powinna być przedstawiona rodzicom.
Jak świat długi i szeroki nie wszystko darmowe to dobre.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13
Poradnia psychologiczno-pedagogiczna i przedszkole to dwie rozne instytucje tylko tyle ze wspolpracuja ze soba. Z tego co wiem poradnia bedzie dzialala od stycznia wiec moze dlatego jest malo info. I przeciez nikt nie zmusza nikogo do korzystania z poradni.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie "kadra lekarska" tylko terapeuci... 3333 - prawdopodobnie nigdy nie korzystałaś/eś z usług takiej poradni, więc proponuje daruj sobie te
"złote myśli".
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
Olśniło mnie że jednak łapiesz mnie na literówki MAGDALENO CZY RUMKA? bo widzę że nie możesz się zdecydować jaki nick wpisać:)
Ale pozdrawiam.
Tym razem chyba reklama nie wyszła:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
Zawsze jest osoba mająca problem, szukająca dziury w całym.
Dzieciaki są zadowolone, a to jest najważniejsze!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim mój synek poszedł do publicznego przedszkola - chodził do przedszkola fundacji Dobroczyńca. Był wtedy maluszkiem - ale byliśmy b.zadowoleni. Bardzo oddany personel... Pozdrawiamy P.Malwinę:))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja powiem tylko tyle ze od środka jest tam brud co widać gołym okiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja tam zadnego brudu nie widzialam a chodzi tam dwojka moich dzieci. Ile osob tyle opinii u mnie wyznacznikiem sa moje dzieci jak im sie podoba i chetnie rano ida do przedszkola to ja jestem szczesliwa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zawsze jest osoba mająca problem, szukająca dziury w całym.
Dzieciaki są zadowolone, a to jest najważniejsze!!!MOJA CÓRKA CHODZI JEST ZADOWOLONA Jest logopeda ,psycholog a teraz rehabilitantka super polecam.Pozdrawiam P.Krysie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do przedszkola i poradni!! Mój syn wymaga specjalnej opieki (jest dzieckiem autystycznym) i ma zapewnioną opiekę na najwyższym poziomie. Kadra nauczycielska wie co robi, wspólpracuje ze mną i innymi rodzicami. najważniejsze zemoje dziecko robi postępy.polecam wszystkim rodzicom przedszkole fundacji dobroczynca!:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
To przedszkole jest bezpłatne dla dzieci z orzeczeniem więc kurcze! na prawde robią dużo dobrego

p.s.szczerze wkurza mnie trollowanie niektórych "mam"w intenecie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak jak piszecie, ile ludzi tyle opinii. Ja mam tam maluszka najważniejsze jest to, że czeka z niepokojem kiedy bus przyjedzie, śpiewa nowe piosenki tak jak umie opowiada co w przedszkolu słychać. Zawsze można w ciągu dnia wejść i zobaczyć co się dzieje. Pozdrawiam wszystkich, którzy tymi maluchami się zajmują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo fajne przedszkole. Miła atmosfera. Moje dziecko uczęszcza już drugi rok. Ja i moja córeczka jesteśmy zadowolone. Jestem pewna, ze moja mała jest otoczona szczególną troską i opieką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A najciekawsze są opinie pisane przez osobę z tego samego miejsca ale jako dwie mamy :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to już pisała na 100% pani dyrektor. Sposób wypowiedzi oraz błędy ortograficzne w jej stylu :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam.Słabe
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka z chęcią uczęszcza na zajęcia do fundacji w rumi.Jesteśmy zadowoleni są rezultaty!Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje dziecko również tam chętnie uczęszcza a to już o czymś świadczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Pogórze

Transport, przeprowadzki (32 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry