Miejsce, w którym uwierzyłam, że mogę zostać dobrą mamą. Karolina stworzyła tak intymną i niezwykłą atmosferę, w której wszyscy czuliśmy się swobodnie, nieskrępowani. Nie istniały tematy tabu. Szczegółowo opowiadała wszelkie zagadnienia związane z ciążą, porodem, okresem połogu i pielęgnacją noworodka. Jednocześnie cierpliwie odpowiadała na wszelkie pytania, często wywiązywała się z tego większa dyskusja. To, co okazało się dla mnie najważniejsze, a to, z czego nie zdawałam sobie sprawy, to rola partnera w trakcie porodu i już po nim - kiedy stanowi oparcie nie tylko dla kobiety, ale i dziecka. Karolina układał duży nacisk na uświadamianie parom, jakie emocje i uczucia będą towarzyszyły każdej ze stron w poszczególnych etapach naszego wspólnego życia.
Zajęcia trwały po około 3 godziny, każde z nich były wypełnione praktycznymi informacjami nie w postaci prezentacji ze zmieniającymi się co minutę sladjami, a spokojnej rozmowy i materiałami do zapoznania się w domu.
Karolina to położna prowadząca tę szkołę z sercem, z pasją. Wspaniale mówi o porodach, udziela się w środowisku położniczy, na konferencjach. Patrzy na opiekę nad dzieckiem jak fizjoterapeuta.
Polecamy najserdeczniej!