Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maja i Bartek - ocena Szkoła Rodzenia Majka to kameralne miejsce, w którym zdobyliśmy wiedzę...
~Maja i Bartek
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 3 marca 2024

Maria - opinia Świetna szkoła rodzenia. Zajęcia pełne merytorycznej wiedzy płynącej z...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Przemek - opinia Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z tej szkoły rodzenia. Kameralny klimat,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 stycznia 2023

Marysia i Michał - opinia U Karoliny nie tyle dowiedziałam się (choć oczywiście też), ale upewniłam...
~Marysia i Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 września 2022

Justyna - opinia Szkoła Rodzenia Majka- najlepsza szkoła rodzenia na świecie! Karolina Kardasz...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 maja 2022

Marta W. - opinia wątek zamknięty Do Majki trafiliśmy z polecenia znajomych i był to strzał w dziesiątkę....
~Marta W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Arek - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że trafiliśmy do tej a nie innej szkoły rodzenia....
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 listopada 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Wspaniałe podejście Karoliny, fachowa wiedza i opowieści z życia wzięte....
~Asia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Z pełnym przekonaniem polecam Szkołę Rodzenia Majka! Na zajęciach otrzymałam...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Anioł, nie położna! :) wątek zamknięty Z całego serca polecam szkołę rodzenia Majka i zajęcia prowadzone przez...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Na prawdę warto wątek zamknięty Długo się zastnawialam czy płacić za szkole rodzenia czy wybrać te z NFZ....
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 września 2019

Z całego serca polecam wątek zamknięty Karolina to cudowna osoba z bardzo dużą wiedzą, ale przede wszystkim ma...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

Anioł, który w bawełnę nie owija! ;-) wątek zamknięty Mega doświadczona położna, pełna pasji i miłości do bliźniego! Dla niej...
~Liwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 lipca 2019

Tylko Ona! wątek zamknięty Karolina to Kobieta z pasją i sercem. Kobieta dla Kobiet. Sposób prowadzenią...
~Agnieszka T.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2019

Strzał w 10tkę! wątek zamknięty Wybraliśmy szkołę rodzenia Majka i tego nie żałujemy! Każdemu serdecznie...
~anho
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2019

Najlepszy wybór wątek zamknięty Doskonałe przeżycie dla przyszłych rodziców! Szkoła rodzenia prowadzona przez...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

bardzo polecam! wątek zamknięty Na szkolę rodzenia Majka prowadzoną przez polozną Karolinę Kardasz trafilismy...
~uczestnicy szkoly rodzenia 2018
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Najlepszy wybór wątek zamknięty Do Szkoly rodzenia Majka trafiliśmy z polecenia i już na pierwszych zajęciach...
~Ania i Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

Bardzo, bardzo polecam wątek zamknięty Na Karolinę trafiłam już na sali porodowej w szpitalu na Zaspie. To był mój...
~Kamila
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Niesamowita atmosfera! wątek zamknięty Miejsce, w którym uwierzyłam, że mogę zostać dobrą mamą. Karolina stworzyła...
~Ola, Marcin i Olek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry