Widok

Niestety drogo i niewygodnie

Uwielbiam koty i z tego powodu bardzo ucieszyłam się na tę kawiarnię. Prowadzałam do niej kolejno wszystkich przyjeżdżających znajomych - z dziećmi i bez. Pierwsze wrażenie - bardzo wysokie ceny! Drugie - bardzo niewygodne siedzenia! Koty wspaniałe, ale jak to koty - raz śpią i nie wolno im przeszkadzać, a innym razem chcą się bawić - o ile nie ma szturmu dzieci. Znając naturę kocią, warto byłoby mieć alternatywę - jeśli większość kotów śpi, to wygodnie posiedzę i poczekam, zamawiając coś jeszcze. Z wyżej wymienionych powodów nie jest to możliwe. Szkoda. Dla mnie to lokal na jedną wizytę.
Moja ocena
obsługa: 3
 
menu: 3
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za szczerą opinie! Ceny są dostosowane do użytych produktów. Dodatkowo nie czerpiemy środków finansowych od fundacji tylko sami utrzymujemy koty i pomagamy innym organizacją. Kawa w cenie 10 zł czy ciasto 11 -12 zł w dzisiejszych kawiarniach wydaje się ceną naturalną:) Od początku miesiąca wprowadziliśmy karty na których można zbierać pieczątki za każde ciacho, kawę i herbatę które potem wymienne są na rabaty i darmowe porcję. Szkoda, że nie zgłosiła Pani swoich odczuć podczas wizyty na pewno byśmy o tym wspomnieli :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry