Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Brygida - opinia wątek zamknięty Super miejsce, miła obsługa i dobra kawa. Czego chcieć więcej?
~Brygida
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Monika - opinia wątek zamknięty No nie stety nie polecam, obsługa nie miła, koty wazniejsze od gosci. Byłam z...
~Monika
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Katarzyna Skrodzka - opinia wątek zamknięty Bardzo przemiła obsługa miła atmosfera
~Katarzyna Skrodzka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 stycznia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Ciekawa koncepcja na kawiarnie, kawa i herbata bardzo smaczne, ciasto...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Moja ukochana ,,knajpka,, wątek zamknięty Bardzo sie ciesze ,ze moge odwiedzac to miejsce.Ilez kotow odnalazło...
~Dancia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Coś specjalnego wątek zamknięty Koty uwielbiam, dlatego chętnie przebywam w ich towarzystwie. W Kociej...
~Anty-Ania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Obsługa bardzo sympatyczna! Panie zadowolone, gdy ktoś wchodzi, by coś...
~Anty-Olka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Polecam z całego serca wątek zamknięty Kotka Cafe to miejsce, na myśl którego się uśmiecham i do którego wracam z...
~Ela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 maja 2019

Gorąco polecam wątek zamknięty Kotka cafe to najlepsza kawiarnia w Trójmieście. A w dodatku są tam koty....
~kwr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2019

nie polecam!!! wątek zamknięty bardzo niesympatyczna obsługa! panie obrażone, że w ogóle ktoś wchodzi i śmie...
~Olka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

nic specjalnego wątek zamknięty Koty uwielbiam, dlatego chętnie przebywam w ich towarzystwie. W Kociej...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Podwieczorek z kotami wątek zamknięty Doskonała obsługa, pyszne ciasto i kawa i oczywiście przyjemność obcowania z...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Byłem dzisiaj z narzeczoną pierwszy raz i nie mamy nic do zarzucenia:-)...
~Patryk
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 stycznia 2018

Bardzo przyjemne miejsce wątek zamknięty Najlepszym punktem tej kawiarni są oczywiście koty, bardzo zadbane i...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Bardziej Kotka niż kawiarnia :) Generalnie ok ale są mankamenty wątek zamknięty Smaczne napoje, cudowne kociaki. Mam jedynie uwagi co do wystroju wnętrza i...
~Monika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

Świetnie! wątek zamknięty Absolutnie fantastycznie. Cudowna atmosfera, genialny wystrój, przepyszna...
~Gayka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 listopada 2017

Niestety drogo i niewygodnie wątek zamknięty Uwielbiam koty i z tego powodu bardzo ucieszyłam się na tę kawiarnię....
~Oliwianka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Przyjazna kawiarnia w Oliwie wątek zamknięty Pyszna kawa, wyśmienita Pavlova,dobra szarlotka na ciepło,piękna koteczka...
~Oliwianka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Pod wrażeniem wątek zamknięty Kawiarnia bardzo przyjemna. Usytuowana przy głównej ulicy. W środku kociaki,...
~blume
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 maja 2017

Warto :-) wątek zamknięty W kawiarni byliśmy dziś. Zamówione "kici love" (latte z karmelem), latte,...
~Jola
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry